اوتو ۳۶۰

هشدار پلیس به متقاضیان ثبت نام خودرو

خودداری از قرار دادن اطلاعات شخصی را در اختیار افراد ناشناس

عصر خودرو- سرهنگ موقوفه ای نسبت به در اختیار قرار گرفتن اطلاعات مربوط به خرید خودرو شهروندان توسط افراد ناشناس هشدار داد.

هشدار پلیس به متقاضیان ثبت نام خودرو
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، سرهنگ جلیل موقوفه ای جانشین رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: با توجه به اعلام نفرات برگزیده خریدار خودرو توسط کارخانه‌های ایران خودرو و سایپا و همچنین سررسید واریز وجوهات مربوط به خودورو به صورت اینترنتی، شهروندان بایستی هوشیاری خود را در خصوص قرار نگرفتن در دام کلاهبرداران حفظ کنند.

  وی افزود: شیادان در صدد این هستند که از طریق فیشنیگ و یا درگاه‌های اینترنتی اطلاعات متقاضیان خرید خودرو را دریافت و یا هک کنند و پس از آن اقدام به کلاهبرداری از آن‌ها را کنند.

  جانشین رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ تصریح کرد: اغلب افراد سالمند و اشخاص کم سواد مورد توجه کلاهبرداران قرار دارند، لذا از تمام شهروندان درخواست داریم تا اطلاعات بانکی خود و همچنین اطلاعات مربوطه به ثبت نام در خرید خودروهایشان را در اختیار افراد غیر و کسانی که مورد اعتماد نیستند قرار ندهند.
   
  به گفته سرهنگ موقوفه ای شهروندان جهت واریز مبالغ اقساط پرداخت خرید خودرو  به درگاه معتبر شرکت های تولید کننده مراجعه کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط