اطلس خودرو

بی‌ام‌و ۶ هزار نفر را اخراج می‌کند!

عصر خودرو- شرکت خودروسازی بی‌ام‌و آلمان به تازگی اعلام کرده که تحت تاثیر بحران‌های مالی ناشی از شیوع گسترده کرونا حدود ۶۰۰۰ نفر را تعدیل نیرو خواهد کرد.

بی‌ام‌و ۶ هزار نفر را اخراج می‌کند!
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، گزارش‌های منتشره از سوی آسیا تایمز حاکی از آن است که شرکت بی‌ام‌و که بدون شک یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین خودروسازان آلمان و جهان به شمار می‌رود و سهم قابل توجهی از بازار کشورهای مختلف را به خود اختصاص داده است، قصد دارد به منظور مدیریت بحران‌های مالی به وجود آمده ناشی از شیوع گسترده و پاندمی ویروس کرونا، همکاری خود را با رقیب هم‌وطن خود، مرسدس بنز را برای توسعه فناوری خودروهای خودران به حالت تعلیق در آورده و حدود 6000 نفر فعال در این بخش و سایر بخش‌های دیگر را نیز تعدیل نیرو کند.

  بر اساس بیانیه منتشر شده از سوی این خودروساز، با اینکه تصمیم گیری برای گروه صنعتی بی‌ام‌و جهت تعدیل نیروی کارکنان و پرسنل خود بسیار سخت و دشوار است، اما به نظر می‌رسد که این تنها راهکار ممکن به منظور خروج از بحران‌های مالی پیش روی این شرکت خواهد بود.

  همچنین بر اساس این بیانیه همکاری و مشارکت بی‌ام‌و دایملر شرکت مادر مرسدس بنز به منظور توسعه نسل جدید فناوری خودروهای خودران نیز در کارخانه‌های مونیخ و اشتوتگارت به مدت نامعلومی به حالت تعلیق در آمده است.

  شرکت خودروسازی بی‌ام‌و در کشورهای مختلف جهان حدود 120 هزار نفر پرسنل دارد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط