برنج

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران:

ظرفیت ناوگان اتوبوسرانی ۸۵ هزار مسافر افزایش می‌یابد

عصر خودرو- ترفع با اشاره به امضای تفاهم‌نامه تحویل ۲۵۰ دستگاه اتوبوس و مینی‌بوس جدید از ایران خودرو گفت: به این ترتیب، ظرفیت ناوگان اتوبوسرانی پایتخت تا پایان سال روزانه ۸۵ هزار مسافر افزایش می‌یابد.

ظرفیت ناوگان اتوبوسرانی ۸۵ هزار مسافر افزایش می‌یابد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از مهر، محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در پایان مراسم امضای تفاهم‌نامه ساخت این اتوبوس‌ها که صبح امروز بین شهردار تهران و مدیرعامل ایران خودرو منعقد شد، افزود: شهردار تهران بر استفاده از اتوبوس‌های تولید داخل در ناوگان اتوبوسرانی پایتخت، تاکید ویژه دارند.

  وی با بیان اینکه ناوگان اتوبوسرانی تهران در شرایط عادی، حداقل به 3 هزار دستگاه اتوبوس نیاز دارد و ورود 250 دستگاه اتوبوس و مینی‌بوس، تنها بخش کوچکی از کمبود ناوگان را جبران می‌کند، اظهار کرد: تمامی اتوبوس‌هایی که قرار است به شرکت واحد تحویل شوند، از استانداردهای محیط زیستی یورو 4 و یورو 6 برخوردار هستند.

  مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در پایان با اعلام اینکه 120 دستگاه اتوبوس و 130 دستگاه مینی‌بوس قرار است تا انتهای سال وارد ناوگان اتوبوسرانی پایتخت شوند، خاطرنشان کرد: با ورود این 250 دستگاه اتوبوس و مینی‌بوس جدید، ظرفیت ناوگان روزانه 85 هزار مسافر افزایش می‌یابد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط