اطلس خودروکرمان خودرو

افزایش ۲ برابری ظرفیت دوگانه سوز کردن خودرو‌های عمومی تا پایان تیر

عصر خودرو- قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: هم اکنون روزانه ۷۶۰ خودرو عمومی دوگانه سوز می‌شوند و این میزان تا آخر ماه جاری دو برابر خواهد شد.

افزایش ۲ برابری ظرفیت دوگانه سوز کردن خودرو‌های عمومی تا پایان تیر
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۶ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از تسنیم، حمید قاسمی ده چشمه افزود: هم اکنون 76 کارگاه تبدیل در سراسر کشور بطور میانگین روزانه عملیات تبدیل 10 خودرو را انجام می‌دهند و تا پایان این ماه تعداد کارگاه‌های تبدیل در سراسر کشور دو برابر شده و به حدود 150 کارگاه خواهد رسید.

  وی نحوه پراکندگی این کارگاه‌ها در سراسر کشور را مناسب دانست و گفت: از مالکان خودرو‌های عمومی تقاضا داریم از شرایط فراهم شده استفاده کرده و با مراجعه به سایت gcr.niopdc.ir مراحل ثبت نام و تبدیل را انجام دهند.

  قاسمی ده چشمه با تاکیدبر این که طرح دوگانه سوز کردن خودرو‌های عمومی بصورت کاملا رایگان در حال انجام است افزود: مالکان خودرو‌های عمومی با دوگانه سوز کردن خودرو‌های خود علاوه بر کاهش هزینه‌های سوخت، می‌توانند از افزایش قیمت خودرو گاز سوز در مقایسه با خودرو‌های بنزینی نیز بهره‌مند شوند.

  قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران همچنین از تعامل وزارت نفت با وزارت صمت برای تولید خودرو‌های پایه گازسوز خبر داد و گفت: برنامه‌هایی در این زمینه در دست اقدام است و بزودی شاهد اتفاقات مثبتی در تولید کارخانه‌ای خودرو‌های دوگانه‌سوز خواهیم بود.

  حمید قاسمی‌ده‌چشمه با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای توسعه تولید کارخانه‌ای خودرو‌های دوگانه‌سوز افزود: اقدامات این شرکت با اولویت دوگانه‌سوز کردن خودرو‌های عمومی با جدیت در حال انجام است، اما برای تولید کارخانه‌ای خودرو‌های دوگانه‌سوز نیز در حال مذاکره با شرکت‌های خودروساز هستیم.

  برچسب ها
  KLTکرمان موتور
  مطالب مرتبط