اطلس خودرو

کشف ۳ میلیاردی لوازم یدکی خودرو قاچاق در پایتخت

عصر خودرو- سرپرست معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی از کشف انواع لوازم یدکی خودرو قاچاق به ارزش ۳ میلیارد ریال از انباری در جنوب پایتخت خبر داد.

کشف ۳ میلیاردی لوازم یدکی خودرو قاچاق در پایتخت
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایلنا، سرهنگ " علی علیشاهی " گفت: با دریافتی خبری مبنی بر اینکه در انباری در جنوب تهران مقادیری لوازم یدکی خودرو در انباری دپو و جمع آوری شده است، بررسی موضوع در اختیار تیمی از کارآگاهان پایگاه جنوب معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

  این مقام انتظامی با بیان اینکه هویت مالک انباری شناسایی شد، اظهار داشت: بادستور قضائی انباری موضوع بازدید و در بازرسی از آن 20 دستگاه موتورخودرو، 150 عدد گیربکس، 30 عدد جعبه فرمان، 40 عدد کمپرسور، 18 عدد میل لنگ، 250 عدد کله گاوی فاقد مجوز گمرکی کشف و با دستور قضائی انباری توقیف شد. 

  سرپرست معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی تهران افزود: در این رابطه یک متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت..

  وی در پایان خاطر نشان کرد: طرح تشدید مبارزه و برخورد قاطع با پدیده شوم قاچاق به عنوان یک اولویت، در دستور کار این پلیس قرار دارد و تمام نقاط پایتخت برای اخلالگران اقتصادی ناامن است .

  به گفته سرهنگ علیشاهی کارشناسان ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده را بالغ بر 3 میلیارد ریال برآورد کرده اند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط