SKG

قدرتمندترین ماشین ایتالیایی چه ویژگی هایی دارد؟

عصر خودرو- پینین فارینا باتیستا به خودرو اشرافی و تمام برقی معروف است که موتور الکتریکی آن نیرویی فوق العاده ای را برای حرکت تولید می کند.

قدرتمندترین ماشین ایتالیایی چه ویژگی هایی دارد؟
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲:۰۰
  • قدرتمندترین ماشین ایتالیایی چه ویژگی هایی دارد؟
  • قدرتمندترین ماشین ایتالیایی چه ویژگی هایی دارد؟
  • قدرتمندترین ماشین ایتالیایی چه ویژگی هایی دارد؟

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، Pininfarina Battista یک اتومبیل اسپرت برقی است که ریشه در شرکت طراحی اتومبیل ایتالیایی دارد. این خودرو در نمایشگاه اتومبیل ژنو 2019 به طور علنی رونمایی شد.

پینین فارینا باتیستا  خودرو قدرتمند جاده‌ای است که تاکنون از ایتالیا تولید و وارد شده است. این خودرو  یک هزار و 874 اسب بخار قدرت و 1، 694 پوند فوت دارد. مدل جدید Automobili Pininfarina بلافاصله شایسته تحمل نام بنیانگذار اصلی مربی سازنده Battista "Pinin" Farina است.

این خودرو قدرتمند یک موتور الکتریکی در هر چرخ دارد که نیرویی فوق العاد را برای حرکت تولید می کند. پینین فارینا ادعا می‌کند که باتیستا می‌تواند به حداکثر سرعت 218 مایل در ساعت برسد و در کمتر از 2 ثانیه به 62 مایل در ساعت برسد.

شتاب گرفتن پینین فارینا باتیستا: ظاهرا شتاب گرفتن این خودرو به 186 مایل در ساعت و کمتر از 12 ثانیه طول می‌کشد.

تشریح شارژ کامل باتری؛ 120 کیلووات ساعت باتری 280 مایل برد تخمین زده می‌شود. در قسمت داخلی Battista سه صفحه دیجیتالی است که باعث رانندگی راحت در مسافت زیاد می شود. اطلاعات ضروری (مانند سرعت خودرو) در وسط این صفحه دیجیتالی قرار دارد.

در ژنو، Automobili Pininfarina نمونه‌هایی از Battista را در طرح‌های رنگی خاکستری، آبی و سفید نشان می‌دهد.

قیمت باتیستا هنوز در دسترس نیست، اما مشتریان بالقوه ثروتمند می‌توانند در غرفه Automobili Pininfarina با این شرکت مراوده داشته باشند. این خودروساز قصد دارد فقط 150 مورد از آن‌ها را با هدف جذابیت خریداران در اروپا، آمریکای شمالی، خاورمیانه و آسیا بسازد و آن هم اکنون آغاز شده است.

برچسب ها
کرمان موتور
مطالب مرتبط