اطلس خودروکار کلیک

معاون وزیر صمت و سرپرست سازمان ایدرو در بازدیداز خودرو سازی فردا:

استفاده از خودروهای برقی مزیت و الزام روز است

عصر خودرو- معاون وزیر صمت و سرپرست سازمان ایدرو در بازدید از شرکت صنایع اتومبیل سازی فردا با اشاره به موضوع آلودگی هوا در کلان شهرها و حرکت به سمت توسعه پایدار و حفاظت از محیط زیست ، استفاده از خودروهای برقی در کشور را مزیت و الزام روز توصیف کرد .

استفاده از خودروهای برقی مزیت و الزام روز است
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از شاتا، امیر بیات با اشاره به اینکه مشکل خودرو های برقی قیمت تمام شده و باتری آن است ، گفت : وزارت صنعت و سازمان گسترش حمایت از تولید خودروها و موتورسیکلت های برقی را با نگاه دقیق و کارشناسی در سال جهش تولید در برنامه دارد.

   

  بیات با ابراز خرسندی از نگاه و برنامه های شرکت خودرو سازی فردا در خصوص تولید خودروهای برقی گفت : باید به تعمیق و حداکثر سازی ساخت داخل این نوع خودرو ها اهتمام شود، چرا که در آینده استفاده از خودروها برقی اجتناب ناپذیر خواهد بود .

  وی تصریح کرد : اگرچه موضوع تحریم و کرونا اقتصاد کشور را در مقطع کنونی با مشکلاتی مواجه کرده ولی همه باید برای کاهش این مشکلات تلاش مضاعفی را به کار گیریم و برنامه های آینده نگرانه را با جدیت دنبال کنیم .

  اتومبیل سازی فردا در سمنان تولید خودروهای جدید بنزینی و برقی را در برنامه خود دارد و پیش بینی می شود تا اواخر شهریور دو محصول جدید را به بازار معرفی و عرضه می‌کند .

  این شرکت خودروسازی در حال حاضر پژو پارس ایران خودرو را به صورت پیمانکاری برای این شرکت تولید می‌کند.

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط