برنج

مدیر عامل سامانه اتوبوس های رزروی مطرح کرد:

افزایش تعداد رزرو صندلی اتوبوس به ۴۰۰ نفر در طول هفته با شیوع کرونا

عصر خودرو- تابنده گفت: با توجه به شیوع کرونا در هفته جاری میزان رزرو‌ صندلی های اتوبوس انجام شده برای طول هفته به عدد ۴۰۰ رسیده است.

افزایش تعداد رزرو صندلی اتوبوس به ۴۰۰ نفر در طول هفته با شیوع کرونا
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۹ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، احمد تابنده مدیر عامل سامانه اتوبوس های رزروی در پایتخت ( به‌همراه) درباره آخرین وضعیت افزایش تقاضا با توجه به مطرح شدن بحث رزرو صندلی اتوبوس با تاکید بر این نکته که میزان سفر‌ها در روز با استفاده از سامانه رزرو به 200 نفر رسیده است گفت: با توجه به پیک دوم کرونا شاهد افزایش تعداد سفر‌ها با سامانه رزرو اتوبوس هستیم.

  مدیر عامل سامانه اتوبوس‌های رزروی در پایتخت افزود: آمار‌ها نشان می‌دهد میزان استقبال شهروندان به میزان 20 درصد رشد داشته است و برای اولین بار در هفته جاری میزان رزرو‌های انجام شده برای طول هفته به عدد 400 رسیده است.

  تابنده در پاسخ به این سوال که با توجه به افزایش تقاضا آیا خطوطی برای مسیر‌های دارای سفر راه اندازی می‌شود یا خیر گفت: 6 خط مسیر از کرج به سامانه اتوبوس رزروی اضافه شده است.

  او با تاکید بر این نکته که ظرفیت ناوگان اتوبوس‌های رزروی در پایتخت ظرفیت جا به جایی تا 3 هزار نفر در روز را دارد گفت: کرایه‌های خطوط به مانند گذشته ثابت است و با تخفیف محاسبه می‌شود، اما ذکر این نکته ضروری است که با توجه به شرایط اقتصادی موجود در ماه‌های آینده مجبور به افزایش کرایه خطوط هستیم.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط