برنج

جدیدترین وضعیت کیفیت خودروهای داخلی

اوضاع کیفی خودروها رو به بهبودی است

عصر خودرو- براساس آخرین ارزیابی صورت گرفته از سوی اداره کل صنایع حمل‌ونقل وزارت صمت، در خرداد ماه در گروه خودروهای سواری داخلی، دو خودرو پنج ستاره کیفی، ۱۰ خودرو چهار ستاره کیفی، ۲۰ خودرو سه ستاره کیفی و شش خودرو دو ستاره کیفی را توانسته‌اند کسب کنند. این گزارش نشان می‌دهد که نسبت به آخرین گزارش‌های کیفی منتشر شده، اوضاع کیفی خودروها بهتر شده است.

اوضاع کیفی خودروها رو به بهبودی است
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، بر این اساس در گروه خودروهای سواری تولیدی تنها دو خودرو نیومزدا 3 بهمن موتور در سطح قیمتی یک و پژو  2008 ایران‌خودو در سطح قیمتی دو موفق به کسب پنج ستاره از پنج ستاره کیفی شده‌اند.

  در گروه خودروهای سواری در سطح قیمتی یک، تیگو 7 نیز سه ستاره از پنج ستاره کیفی را به خود اختصاص داده است.

  همچنین در سطح قیمتی دو، هایما s7 اتوماتیک چهار ستاره کیفی کسب کرده است. پس از آن هایما S5 اتوماتیک، تیگو 5، جک S5، جک S3 و SWM G01 شرکت سیف‌خودرو،   سه ستاره کیفی را به خود اختصاص داده‌اند. 

  اما در گروه خودروهای سواری در سطح قیمتی سه، خودروهای B30  بهمن‌موتور و آریزو 5 مدیران خودرو نیز به ترتیب چهار و سه ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

  در سطح قیمتی چهار نیز خودروهای پژوهای 207 دنده‌ای، 207 اتوماتیک و 207 اتوماتیک صندوق‌دار، تندر 90 پلاس اتوماتیک، دنا پلاس، پارس تندر، برلیانس H230 و رنو ساندرو اتوماتیک پارس خودرو که از دسته آخرین خودروهای ناقص این گروه بوده که تکمیل شده‌اند، موفق به اخذ چهار ستاره کیفی از پنج ستاره در این ارزیابی شده‌اند.

  در همین گروه قیمتی خودروهای رانا، پژو 206 صندوق‌دار و بدون صندوق، دنا، پژو پارس اتوماتیک، سورن، پژو پارس چندین استان و صنایع خودروسازی فردا، کوییکسایپا و سمند، سه ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

  در این گروه قیمتی همچنین پژو 405 خراسان، ساینا، تیبا و تیبا 2 هریک دو ستاره کیفی را به خود اختصاص داده‌اند.

  در گروه خودروهای سواری در سطح قیمتی پنجم نیز،   سایپا  X131 در هردو شرکت سایپا و پارس‌خودرو تنها دو ستاره از پنج ستاره کیفی را توانسته‌اند کسب کنند.

  در مدل ارزیابی کیفی خودروهای داخلی، این محصولات بسته به کیفیت خود یک تا پنج ستاره دریافت می‌کنند. یک ستاره پایین‌ترین و پنج ستاره بالاترین سطح کیفی را نشان می‌دهد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط