برنج

گواهی سلامت خودروهای دوگانه سوز ثبت شده در سامانه سیمفا اعتبار دارد

عصر خودرو- مدیر امور اجرایی معاینه فنی خودروهای سبک کشور گفت: فقط گواهی سلامت خودروهای دوگانه سوز ثبت شده در سامانه سیمفا (سامانه یکپارچه معاینه فنی کشور) اعتبار دارد و دیگر گواهیهای صادر شده توسط برخی افراد سودجو فاقد اعتبار است.

گواهی سلامت خودروهای دوگانه سوز ثبت شده در سامانه سیمفا اعتبار دارد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا، سعید قیصر افزود: افرادی سودجو و متخلف از طرق مختلف اقدام به صدور ارائه گواهی سلامت خودروهای دوگانه سوز به مالکان این نوع خودروها میکنند که به هیچ عنوان این نوع گواهیها اعتبار ندارد.

  وی به مردم و مالکان خودروهای دوگانه سوز توصیه کرد: به هیچ عنوان تحت تاثیر تبلیغات و درخواست‌های این افراد سودجو و متخلف قرار نگیرند، چون هزینه‌ای که بابت صدور این گواهی به این افراد می‌دهند بینتیجه است و دادن این نوع گواهی ها بازی با جان مردم و از دست دادن مال آنهاست و منجر می شود که صدمات جبران ناپذیری برای مالکان خودروها ایجاد کند.

  وی تاکید کرد: مالکان خودروها تست سلامت و گواهی سلامت را از مراکز معاینه فنی معتبر تهیه کنند و آگاه باشند که این نوع تست و آزمایش‌های سلامت به نفع خودشان و جامعه است.

  قیصر به مردم و مالکان خودرو ها توصیه کرد: به مراکز معاینه فنی خودرو اطمینان داشته باشند و به منظور حفاظت از محیط زیست و حفظ سلامتی شهروندان برای اطمینان از میزان آلایندگی و ایمنی خودروهای خود با پرداخت هزینه اندکی به این مراکز مراجعه کنند.

  وی خاطرنشان کرد: همه مراکز معاینه فنی در حال حاضر باز و آماده پذیرش متقاضیان دریافت معاینه فنی  هستند و ساعت کار آنها از ساعت 8 تا 16 و 30 دقیقه به صورت اجباری است و چنانچه با استقبال مراجعه کنندگان مواجه باشند، تا زمان استقبال فعال خواهند بود و هر خط از مراکز معاینه فنی در حال حاضر 150 خودرو را حداکثر در هشت ساعت پذیرش می کند.

  مدیر امور اجرایی معاینه فنی خودروهای سبک کشور گفت: اکنون در همه مراکز معاینه فنی خودرو پروتکل های بهداشتی در مقابله با کرونا رعایت می شود و این مراکز به تب سنجی مجهز شده اند و راکبان خودرو مجبور نیستند برای انجام امور اخذ معاینه فنی خودرو از اتومیبل پیاده شوند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط