اطلس خودرو

کشف ۲۵۰ میلیارد ریال لوازم یدکی قاچاق در تهران

عصر خودرو- رئیس پلیس امنیت اقتصادی از کشف انواع لوازم یدکی خودرو به ارزش ۲۵۰ میلیارد ریال از انباری در حوالی خیابان فدائیان اسلام خبر داد.

کشف ۲۵۰ میلیارد ریال لوازم یدکی قاچاق در تهران
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» به نقل از ایلنا، سرهنگ علی ولی پور گودرزی اظهارکرد: با دریافت خبری مبنی بر اینکه در انباری در حوالی خیابان فدائیان اسلام مقادیری لوازم یدکی خودرو دپو و جمع آوری شده است، بررسی موضوع در اختیار تیمی از کارآگاهان پایگاه جنوب معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

  وی با بیان اینکه هویت مالک انباری شناسایی شد، اظهارکرد: با دستور قضائی در بازرسی از محل 247 هزار عدد انواع لوازم یدکی مربوط به خودروهای سنگین و سبک فاقد مجوز گمرکی کشف و به علت حجم بالای آن این انباری پلمب شد.

  رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران افزود: در این رابطه یک متهم دستگیرشد و برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

  وی خاطرنشان کرد: طرح تشدید مبارزه و برخورد با پدیده شوم قاچاق به عنوان یک اولویت در دستور کار پلیس قرار دارد و تمام نقاط تهران برای اخلالگران اقتصادی ناامن است.

  به گزارش پایگاه خبری پلیس، به گفته ولی پور گودرزی کارشناسان ارزش ریالی کالاهای کشف شده را بالغ بر 250 میلیارد ریال برآورد کرده اند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط