اطلس خودروکرمان خودرو

هفتمین قرعه‌کشی عرضه محصولات سایپا انجام شد؛

منتخبین ۵۴ هزار شاهین سایپا مشخص شدند

واریز وجه از فردا؛ پنجشنبه

عصر خودرو- قرعه‌کشی هفتمین طرح عرضه محصولات سایپا در سال جاری با حضور نمایندگان دستگاه‌های نظارتی و رسانه‌ها انجام شد.

منتخبین ۵۴ هزار شاهین سایپا مشخص شدند
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از سایپانیوز، در طرح پیش فروش مشارکت در تولید محصولات سایپا در مجموع 179 هزار و 605 نفر ثبت نام کرده بودند که از این تعداد 172 هزار و 801 نفر واجد شرایط حضور در قرعه کشی شدند.

  در قرعه کشی امروز 40 هزار نفر طی قرعه‌کشی انتخاب شده و 40 هزار نفر نیز به عنوان رزرو انتخاب شدند تا در صورتی که منتخبان نتوانستند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند، جایگزین شوند.

  نکته حائز اهمیت در این طرح استقبال گسترده مشتریان از خودرو شاهین سایپا بود، به شکلی که برای خرید این محصول 56 هزار و 359 متقاضی ثبت نام کردند که از این میان 54 هزار و 353 نفر حائز شرایط بودند. در این طرح 8 هزار شاهین برای تحویل به مشتریان در نظر گرفته شده بود.

  در این طرح 4هزار دستگاه خودرو کوییک.آر (دو رنگ) عرضه می‌شود که 2 هزار دستگاه از آن با تریم قرمز خواهد بود. علاوه بر این 4500 دستگاه ساینا.اس، 4500 دستگاه کوییک معمولی، 5500 دستگاه ساینا معمولی، 6500 دستگاه تیبا، 4 هزار دستگاه تیبا2 و 3 هزار دستگاه وانت 151 نیز عرضه می شود.

  اسامی افراد منتخب در این طرح، پس از تائید نهادهای نظارتی و تخصیص به نمایندگی ها، ظهر فردا (پنجشنبه) اعلام خواهد شد. ضمن اینکه به منتخبین نیز با ارسال پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

   

  برچسب ها
  KLTکرمان موتور
  مطالب مرتبط