اطلس خودروکرمان خودرو

مدیر فروش قطعات یدکی آمیکو عنوان کرد:

رشد صد در صدی آمیکو در تامین قطعات یدکی

عصر خودرو- شرکت آمیکو با مشارکت نمایندگی ۲۲۰۲-مکری (نمایندگی فعال در غرب کشور-کرمانشاه) با هدف ایجاد ارتباط مستقیم با مشتریان در نمایشگاه خودرو و قطعات کرمانشاه شرکت کرد.

رشد صد در صدی آمیکو در تامین قطعات یدکی
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۸:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، مدیر فروش قطعات یدکی آمیکو: با تامین قطعات مورد نیاز شبکه خدمات پس از فروش و توزیع هوشمندانه با توجه به نیازهای بازار آمیکو توانسته در سال جاری به رشد صد در صدی در این بخش دست پیدا کند.
سینا جلالی با تاکید بر رشد دو برابری این مجموعه در تامین قطعات اذعان کرد: آمیکو با توجه به نیاز سنجی‌های انجام شده، توانسته با توزیع هوشمندانه قطعات مورد نیاز محصولات خود در شبکه خدمات پس از فروش و مشتریان بازار، رشد صد در صدی را در تامین قطعات تجربه کند.
وی افزود: هر چند تحریم ها کار تامین قطعات مورد نیاز را تا اندازه زیادی سخت کرده است اما در دو سال گذشته آمیکو با توجه به همکاری با تامین کنندگان داخلی و خارجی مختلف سعی کرده تا قطعات با کیفیت را با توجه به نیاز بازار و شبکه خدمات پس از فروش تامین کند.
جلالی همچنین با اشاره به شاخص های کیفی مورد نظر آمیکو در بخش قطعات گفت: برای این که یک قطعه ساز داخلی و یا خارجی بتواند در شبکه تامین آمیکو حضور داشته باشد، باید استانداردها و تست های آمیکو را با نتایج مثبت پشت سر بگذارد. همه قطعاتی که امروز در شبکه تامین آمیکو و خدمات پس از فروش وجود دارد، ابتدا تست های کیفی و ایمنی را در ایران و حتی خارج از کشور با موفقیت پشت سر گذاشته اند.
وی ضمن اشاره به برنامه آمیکو در خصوص گسترش بخش فروش قطعات یدکی به مشتریان گفت: سعی داریم در ادامه اجرای پروژه گسترش شبکه فروش قطعات، سهم بازار قطعات یدکی آمیکو را افزایش دهیم به همین منظور اقدام به تجهیز و راه اندازی انباری جدید مختص به خدمات پس از فروش کرده تا از نظر سرعت خدمات دهی و میزان پوشش دهی نیاز مشتریان یک قدم دیگر رو به جلو برداریم همچنین با توجه به استراتژی های شرکت مبنی بر توسعه هر چه بیشتر خدمات پس از فروش چند پروژه دیگر در این راستا در حال بررسی و اجرا هستند که متعاقبا در مورد آنها اطلاع رسانی خواهیم کرد.
مدیر فروش قطعات یدکی آمیکو در پایان تصریح کرد: قیمت قطعات یدکی آمیکو در بازار کاملا رقابت پذیر بوده و با توجه به کیفیت مناسب و گارانتی در نظر گرفته شده بهترین انتخاب برای مشتریان خواهد بود و به مشتریان توصیه می شود با توجه به وجود قطعات تقلبی و غیر استاندارد در بازار خرید خود را تنها از شبکه مجاز نمایندگی های آمیکو انجام دهند. از این رو در جهت افزایش رضایت مشتریان محصولات آمیکو، در آینده شبکه فروش قطعات را گسترش خواهیم داد تا مشتریان بتوانند از قطعات با کیفیت و اورجینال با قیمت مناسب استفاده کنند.

برچسب ها
KLTکرمان موتور
مطالب مرتبط