آرین موتور

کاهش چشمگیر کشته های ترافیکی در ١٣ سال گذشته

عصر خودرو- جانشین پلیس راه کشور با بیان اینکه وضعیت ترافیک نسبت به سال های گذشته پیشرفت داشته، گفت: در سال ۸۵ از میان هر ۱۰۰ هزار نفر ۴۰ کشته و در سال ۹۸ از هر ۱۰۰ هزار نفر ۱۹ کشته ترافیکی داشتیم.

کاهش چشمگیر کشته های ترافیکی در ١٣ سال گذشته
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، سرهنگ ایوب شرافتی در مراسم تجلیل از نمونه های ترافیکی که صبح امروز برگزار شد، ضمن تبریک هفته ناجا اظهار کرد: باید از  رانندگانی که علیرغم موضوعات و مشکلات حوزه ترافیک به درستی رانندگی می کنند، تقدیر شود چرا که بستر امنی را در حوزه ترافیک اجرا می کنند.

  وی ادامه داد: وضعیت ترافیک ما از پیش پیشرفت داشته و باید این را بپذیریم که روز به روز بهتر شده است، به طوریکه در سال 85 از میان هر 100 هزار نفر 40 کشته و در سال ٩٨ از هر 100 هزار نفر ١٩ کشته ترافیکی داشتیم.


  سرهنگ شرافتی اظهار کرد: این آمار نشان می دهد که وضعیت ترافیک ما بهتر شده، شاید با شرایط مطلوب فاصله داشته باشیم اما با سال 74 که مقایسه می کنیم به یاد می آورم که مشکلات بسیاری داشتیم. در آن زمان اورژانس دیر به محل رسید اما در حال حاضر اورژانس به موقع و حتی گاهی زودتر از پلیس در محل حاضر می شود.

  وی گفت: اگر خودرو و راه ها هم مشکل داشته باشند بسیار مهم است که نیروی انسانی این را کنترل کند و نقش انسان در این مورد پررنگ است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط