اطلس خودروکار کلیک

اسامی منتخبین فردا اعلام می‌شود

مراسم قرعه‌کشی ۷ محصول فروش فوق‌العاده سایپا برگزار شد

عصر خودرو- مراسم قرعه کشی طرح فروش فوق العاده ۷ محصول سایپا برگزار شد و اسامی منتخبان پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی فردا سه شنبه، حدود ساعت ۱۲ در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد.

مراسم قرعه‌کشی ۷ محصول فروش فوق‌العاده سایپا برگزار شد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از سایپانیوز، مراسم قرعه کشی 7 محصول سایپا شامل سایپا 151، دو مدل تیبا و 4 مدل وانتنیسان با حضور نهادهای نظارتی و مسئولان این شرکت خودروسازی برگزار شد.

  در طرح فروش سایپا 452 هزار و 942 نفر شرکت کردند که 443 هزار و 10 نفر واجد شرایط شناخته شدند.

  ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش 7 هزار خودرو است و برای آنکه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود و توزیع خودروها بر اساس قرعه کشی باشد 7 هزار نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شده اند.

  در این طرح 500 دستگاه خودرو تیبا صندوق دار عرضه می‌شود. علاوه بر این 2 هزار دستگاه تیبا2، 500 دستگاه سایپا 151، 500 دستگاه نیسان تک سوز، هزار دستگاه نیسان تک سوز آپشنال، 2 هزار و 200 دستگاه نیسان دوگانه سوز و 300 دستگاه نیسان تک سوز با لاسیتک رادیال نیز عرضه می شود.

  اسامی منتخب چهارمین طرح فروش فوق العاده محصولات سایپا پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی حدود ساعت 12 ظهر فردا، سه شنبه در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد.

  گروه خودروسازی سایپا برای برای منتخبین طرح فروش فوق العاده پیامک ارسال می کند اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد که ثبت نام کنندگان به سایت سایپا مراجعه کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط