اطلس خودروکار کلیک

شیوه جدید برای آموزش غیرحضوری رانندگی

پبشنهاد جدید درباره خودروهای دارای جریمه میلیونی

عصر خودرو- رییس پلیس راهور ناجا از عدم توقیف خودروهای سواری به دلیل جریمه بالای یک میلیون تومان و ارایه پبشنهاد جدید در این باره به دولت خبر داد .

پبشنهاد جدید درباره خودروهای دارای جریمه میلیونی
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، سردار سیدکمال هادیانفر در نشست خبری صبح امروز خود گفت: به مامورانمان ابلاغ کرده‌ایم که اجازه ندارد خودروهای سواری دارای بیش از یک میلیون تومان جریمه را توقیف کنند.

  وی در این باره تاکید کرد که حتی اجازه جریمه هم ندارند وصرفا باید تذکر دهند.

  رییس پلیس راهور ناجا همچنین اظهار کرد: پیشنهادی را به دولت مطرح کرده‌ایم که مجموع جریمه برای توقیف خودروها سه میلیون تومان و بیشتر شود که البته هنوز این موضوع تصویب نشده است.

  مسن ترین دریافت کننده گواهینامه در 9 ماهه امسال

  سردار هادیانفر از صدور 481 هزار و 284 گواهینامه رانندگی جدید در سال جاری خبر داد و گفت: در میان دریافت کنندگان گواهینامه مسن ترین فرد برای دریافت گواهینامه پایه 3 اقدام کرده و با 80 سال سن موفق شد.

  وی ادامه داد: مردی 74 ساله نیز موفق به دریافت گواهینامه موتورسیکلت شده، در گواهینامه پایه2 مسن ترین فرد 64 سال سن داشته و گواهینامه پایه یک نیز مسن ترین فرد مردی 61 ساله و خانمی 53 ساله موفق به دریافت گواهینامه خود شدند.

  سردار هادیانفر مجموع خدمات مربوط به گواهینامه را 687 هزار مورد با احتساب موارد گواهینامه های جدید و المثنی دانست و گفت: این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 42 درصد کاهش داشته است.

  تعطیلی آموزشگاه های رانندگی در شهرهای نارنجی

  رییس پلیس راهور ناجا از تعطیلی آموزش تئوری رانندگی در 211 شهر نارنجی خبر داد و گفت: اما آموزش های عملی و آزمون های عملی با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری همچنان در حال انجام است و پلیس بر این موارد نظارت دارد. یکی از دلایل کاهش صدور گواهینامه های جدید نیز همین موضوع بوده است.

  وی  از اجرای پایلوت آموزش مجازی آئین نامه رانندگی خبر داد و گفت: این آموزش ها در 10 آموزشگاه تهران و به شکل پایلوت اجرا شده و در صورت موفقیت آمیز بودن به شکل سراسری اجرا خواهد شد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۵۱۸
    • خودرو امروز ۵۱۷
    • خودرو امروز ۵۱۶
    • خودرو امروز ۵۱۵
    • خودرو امروز ۵۱۴
    • خودرو امروز ۵۱۳
    • خودرو امروز ۵۱۲
    • خودرو امروز ۵۱۱
    • خودرو امروز ۵۱۰
    آخرین بروزرسانی ۴ روز پیش
    آرشیو