لیزینگ گردشگری

نیازهای صنعت لاستیک شناسایی می‌شود

عصر خودرو- رویداد مجازی ارائه نیازهای صنعت لاستیک با هدف حمایت از توسعه زنجیره تامین حوزه لاستیک برگزار می‌شود.

نیازهای صنعت لاستیک شناسایی می‌شود
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک لیزر مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی، در نظر دارد، با هدف حمایت از توسعه زنجیره تامین حوزه لاستیک «رویداد ارائه نیازهای فناورانه حوزه لاستیک» را برگزار کند.

  در این رخداد ملی، در مرحله اول نیازمندی‌های فناورانه شرکت‌های حوزه لاستیک شناسایی می‌شود و سپس فعالان فناور، شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها و هسته‌های فناور دانشگاهی و دیگر فعالان نوآور این حوزه، قابلیت‌ها و ایده‌های خود را به منظور برطرف کردن نیازهای شرکت‌های صنعتی ارائه می‌کنند. در صورت ایجاد توافق میان شرکت‌های فناور و مجموعه‌های بزرگ فعال در صنعت لاستیک توافق و همکاری فناورانه بین آنها شکل می‌گیرد.

  طرح‌های برگزیده این رویداد که قابلیت بومی‌سازی نیازهای مورد نظر این صنعت را داشته باشند، پس از ارزیابی‌های لازم و در صورت تصویب مورد حمایت مادی و معنوی ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک لیزر مواد پیشرفته و ساخت قرار می‌گیرند.

  بر اساس اعلام معاونت علمی ریاست‌جمهوری، این رویداد در تاریخ 12 بهمن‌ماه سال جاری در صندوق نوآوری و  شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط