آرین موتور

رییس پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد:

جزئیات لغو طرح ترافیک در پایتخت

آخرین وضعیت اجرای منع تردد شبانه در ماه رمضان

عصر خودرو- رییس پلیس راهور تهران بزرگ جزئیات لغو طرح ترافیک در پایتخت را تشریح کرد.

جزئیات لغو طرح ترافیک در پایتخت
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، سردار محمد حسین حمیدی با اشاره به لغو اجرای طرح ترافیک در شهر تهران با مصوبه ستادملی مقابله با کرونا گفت: بنا به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، از فردا یکشنبه (پنجم اردیبهشت ماه 1400)، اجرای طرح ترافیک در شهر تهران به مدت یک هفته لغو شده و بنابر این دیگر جریمه‌ای بابت ورود به محدوده طرح ترافیک از سوی پلیس اعمال نخواهد شد.

  وی درباره اینکه آیا امکان تمدید زمان لغو طرح ترافیک وجود دارد یا خیر؟ اظهارکرد: فعلا زمان یک هفته برای عدم توقف اجرای طرح ترافیک اعلام شده و پس از آن نیز اگر ستادملی مقابله با کرونا تصمیمی به لغو دوباره بگیرد، پلیس راهنمایی و رانندگی نیز آن را اجرا خواهد کرد.

  حمیدی درباره اجرای طرح منع تردد شبانه نیز گفت: منع تردد شبانه از ساعت 22 تا 3 بامداد همچنان و به موجب مصوبه قبلی، اجرا شده و خودروهای غیرمجاز که در این ساعات اقدام به تردد کنند، جریمه خواهند شد، تنها با اعلام ستادملی مقابله با کرونا در شب‌های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان این طرح اجرا نشده و در دیگر شب‌ها به طور کامل اجرا می‌شود.

  رییس پلیس راهور تهران بزرگ از شهروندان خواست که ترددهای خود را مدیریت کرده و از انجام سفرهای غیر ضروری در سطح شهر تهران به خصوص در  هسته مرکزی شهر خودداری کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط