آرین موتور

راه‌اندازی ۷۵ ایستگاه دوچرخه هوشمند

عصر خودرو- رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران گفت: تمام برنامه‌ها و اقدامات مدیریت شهری باید مبتنی بر منفعت عمومی باشد.

راه‌اندازی ۷۵ ایستگاه دوچرخه هوشمند
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمد سالاری رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران اظهار کرد: با توجه به شرایط اقتصادی و تحریم‌های زیاد، شورای شهر دوره پنجم تلاش کرد تا به ارتقا کیفیت پایتخت توجه بیش از پیشی داشته باشد و فساد‌هایی که در گذشته وجود داشته را کاهش دهد و مسدود کند.

  وی ادامه داد: در این دوره بیش از 91 بوستان احداث شد، زیرا شهروندان درخواست‌های بسیار زیادی در این حوزه داشتند و همچنین راه‌اندازی 75 ایستگاه دوچرخه هوشمند یکی دیگر از اقدامات شهری بوده است.

  رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران یادآور شد: نکته بسیار مهم این است که تمام برنامه‌ها و اقدامات مدیریت شهری باید مبتنی بر منفعت عمومی باشد نه اینکه برخی افراد تنها به اقلیت خاص توجه کنند.

  سالاری یادآور شد: بسیاری از درختکاری‌ها هم در اولویت قرار گرفته و می‌توان گفت که بیش از 3 هزار درخت در خیابان ولیعصر کاشته شده که حداقل ده ساله بودند، همچنین در تمام تهران سالانه بیش از 10 هزار مورد اضافه طبقه داده می‎‌شد که در سال گذشته این انحرافات به صفر رسید.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط