آرین موتور

با پذیرش ۱۴ هزار و ۶۳۰ تنی در بازار فرعی؛

یک تایرساز دیگر راهی بورس کالا می شود

عصر خودرو- بورس کالای ایران چهارشنبه ۱۲ خرداد ماه برای نخستین بار پذیرش تایر خودرو دو شرکت شامل شرکت های لاستیک بارز کردستان و گروه صنعتی بارز را تجربه کرد و این بار و با تصویب کمیته عرضه، تایر خودرو مجتمع صنایع لاستیک یزد پذیرش شد.

یک تایرساز دیگر راهی بورس کالا می شود
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» به نقل از کالاخبر؛ براساس اطلاعیه مدیریت پذیرش و بازاریابی بورس کالای ایران، پذیرش کالای تایر خودرو مجتمع صنایع لاستیک یزد به میزان 14 هزار و 630 تن پس از بررسی مدارک و مستندات در دویست و نود و ششمین جلسه کمیته عرضه در تاریخ 25 خرداد ماه در بازار فرعی این بورس مورد تصویب قرار گرفت.

  براساس این گزارش، محمد رضوانی‌فر، مدیرعامل شستا در خصوص پذیرش تایر در بورس کالا می گوید که با پذیرش و عرضه تایر خودرو بارز کرمان و تایر بارز کردستان به عنوان زیر مجموعه های شستا در بورس کالای ایران، تعهد شستا به ذی‌نفعان و سهام‌داران در مسیر شفافیت و سودآوری ادامه پیدا می کند.

  مهدی فکری، مدیرعامل گروه صنعتی بارز (سهامی عام) نیز اعلام کرد که با عنایت به اینکه گروه صنعتی بارز به عنوان بزرگترین تولید کننده تایر در کشور، موفق به اخذ مجوز عرضه تایر در شرکت بورس کالای ایران شده است، لذا در راستای شفافیت هرچه بیشتر و سهولت امر، فعالان محترم و متقاضیان گرامی می‌توانند از این به بعد، جهت خرید تایر به صورت مستقیم به بورس کالای ایران مراجعه نمایند.

  خرید آنلاین انواع‌لاستیک با نرخ شرکتی و دولتی به همراه بالانس و نصب در محل - هایپرتایر

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط