آرین موتور

اعلام جزییات بیمه ۱۰ هزار راننده تاکسی تهران

تحویل لیست ۳۰۰۰راننده تاکسی برای جایگزینی بیمه

عصر خودرو- مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران جزییات بیمه شدن رانندگان تاکسی جامانده از بیمه را تشریح کرد.

تحویل لیست ۳۰۰۰راننده تاکسی برای جایگزینی بیمه
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، روشنی با بیان این که از سال 95 به بعد بیمه رانندگان حمل و نقل عمومی از جمله رانندگان تاکسی متوقف شد، گفت: علی رغم پیگیری های متعددی که انجام شده بود اما بیمه شدن رانندگان تاکسی نیز به مانند سایر رانندگان حمل وص نقل عمومی متوقف شد .

  وی با بیان این که با تلاش مجلس و بخصوص نیکزاد عضو هیات رییسه مجلس چندین جلسه با مسئولان سازمان تامین اجتماعی برگزار شد تا در خصوص وضعیت بیمه رانندگان تاکسی بخصوص در شهر تهران رایزنی کنیم، افزود:خوشبختانه این رایزنی ها به نتیجه رسید و قرار شدبا حذف رانندگان تاکسی غیر فعال ، بیمه آنها جایگزین رانندگان فعال بدون بیمه شود.

  روشنی با بیان این که 10 هزار راننده تاکسی فعال بدون بیمه هستند، تصریح کرد: بر اساس آمارهای احصاء شده تا اسفند سال گذشته 8000 راننده تاکسی از گردونه تاکسیرانی خارج شدند که باید به مرور بیمه این 8000  نفر جایگزین شود.

  وی با بیان این که در حال حاضر 10هزار راننده تاکسی چشم انتظار جایگزینی بیمه هستند، گفت: امروز لیست 3000 راننده تاکسی برای جایگزینی بیمه تحویل مسئولان ذیربط شد که امیدواریم هر چه زودتر بیمه این 3000 نفر جایگزین رانندگان بدون بیمه شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط