خودروسازی ایلیاریمکس

ویژگی‌های جدید خودروی GT فورد ۸

عصر خودرو- خودروی GT قرار است به زودی با الهام از GT Mk II به روزرسانی شود.

ویژگی‌های جدید خودروی GT فورد ۸
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ خودرو فورد سال آینده تولید مدل GT را به پایان خواهد داد و برنامه‌های این خودرو ساز در اوایل تابستان امسال این است که GT با الهام از GT Mk II به روزرسانی شود، اما وضعیت قانونی برای جاده را حفظ می‌کند. در حال حاضر تصاویر جدیدی از تغییرات این وسیله نقلیه در فضای مجازی منتشر شده است.

  این اتومبیل به صورت آزمایشی تولید شده و اسکوپ سقف با آنچه در GT Mk II مشاهده شده تفاوت‌هایی دارد و همانطور که از تصاویر منتشر شده موجود در فضای مجازی مشخص است، اسپویلر غول پیکر و پخش کننده بزرگ GT Mk II به نسخه نهایی GT راه پیدا نمی‌کند. سایر پیشرفت‌های بصری ممکن است شامل گرافیک‌های گرفته شده از GT Studio Collection Edition باشد، اگرچه این نمونه اولیه هیچ یک از این موارد بهبود بصری را ندارد.

  آخرین جزئیات از مشخصات خودروی جدید فورد
  ممکن است اصلاحاتی در قسمت موتوری این وسیله نقلیه وجود داشته باشد تا کمی بیشتر به موتور 3.5 لیتری EcoBoost توئین توربو اضافه شود و GT Mk II دارای یک نسخه اصلاح شده از موتور است که 700 اسب بخار قدرت (522 کیلووات) به لطف خنک کننده‌های بزرگ‌تر هوا و سیستم اسپری آب برای مدیریت بهتر حرارت ارائه می‌دهد.

  گفتنی است؛ طبق اعلام کارشناسان خودرو، در ماه‌های آینده درباره خودروی جدید GT اطلاعات بیشتری اعلام خواهد شد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط