آرین موتور

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران:

طرح ترافیک در پایتخت از فردا اجرا می‌شود

اعمال قانون خودروهای فاقد معاینه فنی

عصر خودرو- رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران از رصد سرعت‌ها و ترافیک شهر تهران از طریق سامانه‌ها و دوربین‌های نظارتی شهر تهران خبر داد.

طرح ترافیک در پایتخت از فردا اجرا می‌شود
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت:برخی رانندگان با توجه به خلوتی معابر اقدام به سرعت و سبقت غیر مجاز می‌کنند که این تخلفات از دید پلیس چه به صورت محسوس و نامحسوس  و از طریق دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک دور نخواهند ماند.

  رنجبر ضمن تشکر از شهروندان بخاطر رعایت و مدیریت ترافیک در این چند روزه تعطیلات گفت: شهروندان در این مدت تعطیلات شش روزه به خوبی ترددهای خود را مدیریت کرده و تردد خیلی کمتری در سطح معابر داشتند.

  وی افزود: در این چند روز تعطیلات و برابر اعلام ستاد ملی میارزه با کرونا طرح ترافیک نداشتیم اما از فردا این طرح اجرا شده و رانندگان تهرانی باید به این موضوع اگاهی داشته باشند و تردد خود را مدیریت کنند.

  وی بیان داشت : در این مدت اما طرح تردد شبانه و ممنوعیت تردد از ساعت 22:00 الی 03:00 بامداد اجرا می گردید و از فردا نیز این طرح همانند روزهای گذشته به قوت خود باقی است .

  سرهنگ رنجبر گفت: در این شش روزه به واسطه تعطیلی مراکز معاینه فنی دوربین‌ها ثبت تخلف معاینه فنی انجام نداده ولی رانندگان مطلع باشند که از فردا ثبت تخلف به روال قبل خود بازگشته و خودروهایی که معاینه فنی نداشته باشند را جریمه خواهند کرد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط