آرین موتور

جانشین پلیس راهور ناجا:

محدودیت‌های ترافیکی همچنان ادامه دارد

عصر خودرو- جانشین پلیس راهور ناجا گفت: براساس مصوبه ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا طرح محدودیت‌های ترافیکی همچنان ادامه دارد و ورود به شهرهای قرمز و نارنجی و خروج از این شهرها به سراسر کشور ممنوع است.

محدودیت‌های ترافیکی همچنان ادامه دارد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا، سردار سیدتیمور حسینی درباره وضعیت تردد خودروها با توجه به پایان رسیدن تعطیلات 6 روزه در استان های تهران و البرز افزود: اکنون محدویت در 14 نقطه مبادی ورودی خروجی استان‌های تهران و البرز برداشته شد و کنترل محدودیت های ترافیکی به صورت سیستمی و هوشمند انجام می شود.

  جانشین رئیس پلیس راهور ناجا گفت: همچنان ممنوعیت تردد از شهرهای قرمز و نارنجی و بالعکس ادامه دارد زیرا از تصمیمات ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا است و در حال اجرای طرح محدودیت های کرونایی در موج پنجم این بیماری هستیم و تردد بین شهرهای نارنجی و قرمز در واقع ممنوع است.

  سردار حسینی افزود: در تعطیلات 6 روزه در استان تهران و البرز 14 نقطه از مبادی ورودی خروجی استان‌های تهران و البرز همکاران ما مستقر بودند و از خروج پلاک های بومی و همچنین ورود پلاک های غیربومی جلوگیری می کردند.

  جانشین پلیس راهور ناجا ادامه داد: به رغم تاکیداتی که پلیس و ستاد ملی مقابله با کرونا داشت و این موضوع که باید هموطنان از سفرهای غیرضروری و ترددهای غیرضروری در واقع خودداری کنند، متاسفانه شاهد بودیم که بیش از 470 هزار مورد تخلف توسط دوربین ها و همکاران ما ثبت و اعمال قانون شد.

  سردار حسینی تاکید کرد: جریمه یک میلیون تومانی برای شهرهای قرمز و 500 هزار تومانی برای شهرهای نارنجی نیز اعمال خواهد شد.

  وی با بیان اینکه ممنوعیت تردد شبانه در همه شهرها برقرار است، گفت: در روزها و تعطیلات آتی هیچ محوری یک طرفه نخواهد شد و توصیه ما به هموطنان این است که از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط