خودروسازی ایلیاریمکس

تشدید برخورد با تخلفات سرعت و سبقت در پایتخت

عصر خودرو- جانشین پلیس راهور تهران بزرگ گفت: تشدید برخورد با تخلف سرعت و سبقت در دستور کار ویژه پلیس راهور تهران قرار گرفت.

تشدید برخورد با تخلفات سرعت و سبقت در پایتخت
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از مهر، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اینکه بیشترین عامل تصادفات سنگین در خیابان‌ها و معابر بزرگراهی، رانندگی تهاجمی (سرعت، لایی‌کشی، حرکات مارپیچ و …) است پلیس راهور تهران بزرگ طرح تشدید برخورد با تخلفات حادثه‌ساز سرعت و سبقت را در دستور کار ویژه خود قرار داده است.

  وی افزود: طرح برخورد با این تخلف توسط یگان نامحسوس و محسوس پلیس راهور تهران بزرگ هم‌اکنون در سطح شهر تهران در حال انجام است و با مرتکبین طبق قانون برخورد خواهد شد.

  جانشین پلیس راهور فاتب ادامه داد: پس از تشکیل کارگروه‌هایی به ریاست سردار حمیدی رئیس پلیس راهور فاتب مقرر شد طرح برخورد با تخلفات حادثه ساز که ریشه اصلی حوادث رانندگی است در دستور کار ویژه قرار گیرد.

  وی گفت: برخورد با تخلفاتی نظیر سرعت و سبقت اقدامی جهت پیشگیری از تصادفات است و کارکنان پلیس راهور تهران تمام سعی خود را برای کاهش تصادفات انجام خواهند داد.

  جانشین پلیس راهور فاتب پلیس در پایان از رانندگان خواست تا با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، در کاهش تصادفات نقش مهم خود را ایفا نمایند و از سرعت و سبقت در معابر خلوت جدا خودداری کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط