خودروسازی ایلیاریمکس

ولوو چه تعداد خودرو درآمریکا فروخت

عصر خودرو- ولوو در ماه جولای ۱۱ هزار و ۵۷۵ خودرو (۴/ ۱۹ درصد بیشتر نسبت به سال گذشته) فروخت. ۷/ ۱۹ درصد از حجم کل فروش این خودروساز مربوط به پلاگین‌ها است.

ولوو چه تعداد خودرو درآمریکا فروخت
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۷:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از دنیای اقتصاد، درست مانند ماه ژوئن، در کالیفرنیا میزان فروش پلاگین‌های ولوو بیش از 50 درصد یا به طور دقیق 4/ 50درصد بود. سهم این برند از مدل‌های شارژ مجدد-خودروهایی با پیشرانه‌های تمام الکتریکی یا هیبریدی پلاگین (PHEV) -ثابت ماند و 4/ 50 درصد از فروش را در ایالت کالیفرنیا به خود اختصاص داد. مدل‌های شارژ مجدد در سطح ملی 7/ 19 درصد از کل فروش جولای در ایالات متحده را به خود اختصاص دادند.

    انتظار می‌رود که میزان فروش خودروی پلاگین با افزودن C40 تمام الکتریکی، که تنها به عنوان BEV در دسترس خواهد بود، افزایش یابد. آندرس گوستافسون، معاون ارشد ولوو کار آمریکا و رئیس و مدیرعامل ولوو کار ایالات متحده اعلام کرد:  «پس از رکورد شکنی نیمه اول سال برای خودروهای ولوو در سطح جهانی، ما به شروع قوی نیمه دوم 2021 در ایالات متحده افتخار می‌کنیم. با نگاهی به بقیه سال، تمرکز ما نه تنها بر افزایش حجم بلکه آماده‌سازی مشتریان برای آینده‌ای الکتریکی است.» ولوو باید در آینده نزدیک رقابت‌پذیری خودروهای الکتریکی خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهد تا سهم خود را به سطح 100 درصد مطلوب تا سال 2030 برساند. یکی از نخستین مراحل معرفی جانشین الکتریکی XC90 بر اساس پلت‌فرم محصول مقیاس پذیر (SPA2) خواهد بود. این خودرو در کارولینای جنوبی، همراه با پلستار 3، همچنین بر اساس SPA2 تولید می‌شود.

    برچسب ها
    کرمان موتور