آرین موتور

ایده‌های نوآورانه صنعت تایر پذیرش می‌شوند

عصر خودرو- فراخوانی برای توسعه افزودنی روان‌ساز در صنعت تایرسازی منتشر شد.

ایده‌های نوآورانه صنعت تایر پذیرش می‌شوند
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، پنجاه و یکمین فراخوان "توسعه افزودنی روان‌ساز چندعاملی کامپاندینگ الاستومرهای با پایه ‌NR/SBR" با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و به سفارش یک شرکت دانش‌بنیان منتشر شد.

  در صنعت تایر، به منظور فرآیندپذیری و شکل‌گیری لاستیک، فرایندی به نام کامپاندینگ روی لاستیک صورت می‌گیرد، بدین صورت که از افزودنی‌های شیمیایی به‌عنوان کمک فرآیند استفاده می‌شود. این افزودنی شیمیایی چندین قابلیت دارد و به همین دلیل افزودنی چند عاملی کامپاندینگ لاستیک نام گرفته است.

  در راستای توسعه افزودنی روان‌ساز چند عاملی کامپاندینگ الاستومرهای با پایه NR/SBR»، مجری تحقیق باید در گام نخست، روش سنتز را طراحی و سپس فرایند را متناسب با نتایج تست، بهینه‌سازی کند و در گام بعدی، لازم است کمک افزودنی روان‌ساز سورفکتانتی را با مشخصات موردنظر تولید کند.

  به نقل از ستاد نانو، شرکت در فراخوان تحقیقاتی و ارائه پروپوزال در قالب انفرادی، گروهی، شرکتی و سازمانی مجاز است و پروپوزالی که بیشترین تناسب را با الزامات این نیاز تحقیقاتی داشته باشد، انتخاب و به‌عنوان مجری به شرکت دانش‌بنیان متقاضی معرفی خواهد شد.

  خرید آنلاین انواع‌لاستیک با نرخ شرکتی و دولتی به همراه بالانس و نصب در محل - هایپرتایر

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط