آرین موتور

لوکس‌ترین اتوبوسی که دنیا به خود دیده است+ عکس

عصر خودرو- برند اروپایی «دِمبل» (Dembell) لوکس‌ترین اتوبوسی که جهان به‌خود دیده را ساخته است.

لوکس‌ترین اتوبوسی که دنیا به خود دیده است+ عکس
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۸:۰۰
  • لوکس‌ترین اتوبوسی که دنیا به خود دیده است
  • لوکس‌ترین اتوبوسی که دنیا به خود دیده است
  • لوکس‌ترین اتوبوسی که دنیا به خود دیده است+ عکس
  • لوکس‌ترین اتوبوسی که دنیا به خود دیده است

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از همشهری آنلاین، «دِمبل» که یک مرسدس سه محوره، فضای داخلی سه گانه توسعه یافته، طراحی داخلی قایق‌های تفریحی، الهام از موتورهای اسپورت و مجموعه خودکفایی چشمگیر را ارائه کرده، ادعا می‌کند که نخستین خط تولید «سوپرقایق زمینی» جهان را در اختیار دارد.

اتاق‌های جداگانه این اتوبوس در پشت درهای شیشه‌ای نیمه‌شفاف گسترانیده شده‌اند و کفپوش‌های چوبی سخت به‌خوبی با دیوارها ترکیب شده‌اند. مجموعه اصلی که با استفاده از یک ماژول گسترش اسلاید، از عرض فراتر می‌رود و باعث می‌شود که افراد خواب‌دوست در یک تختخواب به طول، عرض و ارتفاع 2 متری در خوابی راحت فرو روند. مبلمان و دکوراسیون جذاب شامل صندلی‌های ناهارخوری تاشو به سبک صندلی کارگردان‌ها، دیوارکوب، سرویس بهداشتی و سینک ظرفشویی، نورپردازی محیط ، تزئینات سنگی حمام و روکش مبل چرمی است.

اتوبوس یا بهتر بگوییم هتل سیار «دِمبل» ساکنان را در مدتی طولانی با استفاده از آرایه خورشیدی روی سقف، ژنراتور داخل و مخزن آب شیرین هزار لیتری پشتیبانی می‌کند. ترکیبی از گرمای زیر کف و رادیاتور باعث گرم شدن در هوای سرد می‌شود. در خارج، سایبان به طول 630 و عرض 350 سانتی‌متر با حسگرهای باد، سایه‌ای برای غذاخوری در فضای باز ایجاد می‌کند.

قرار است از شنبه آینده و طی نمایشگاه کاروان دوسلدورف، «دِمبل» نیز اعجوبه خود را به نمایش بگذارد. شاید پس از آن بتوان اطلاعات بیشتری در خصوص این وسیله به‌دست آورد.

برچسب ها
کرمان موتور
مطالب مرتبط