آرین موتور

تکذیب افزایش قیمت ۱۵ درصدی لاستیک

عصر خودرو- رئیس اتحادیه صنف فروشندگان لاستیک گفت: افزایش قیمتی در لاستیک به وجود نیامده است، زیرا در حال حاضر موقعیت افزایش قیمت نیست و خبر‌های افزایش قیمت صحت ندارد بنابراین افزایش قیمت لاستیک مصوب نشده است و اگر مصوب می‌شد حتماً به ما اعلام می‌کردند.

تکذیب افزایش قیمت ۱۵ درصدی لاستیک
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از میزان، داوود سعادتی‌نژاد در واکنش به خبر افزایش 15 درصدی قیمت لاستیک گفت: افزایش قیمتی در لاستیک به وجود نیامده است، زیرا در حال حاضر موقعیت افزایش قیمت نیست و خبرهای افزایش قیمت صحت ندارد بنابراین افزایش قیمت لاستیک مصوب نشده است و اگر مصوب می‌شد حتماً به ما اعلام می‌کردند حتی اگر چنین نظری هم داشته باشند جایز و درستی نیست.

  رئیس اتحادیه صنف فروشندگان لاستیک در خصوص اینکه آیا کمبود یا عدم دسترسی به لاستیک ماشین‌های سنگین در بازار وجود دارد، بیان کرد: لاستیک‌های سنگین به علت اینکه لاستیک‌های سامانه‌ای هستند و از قبل نیز از طریق سامانه حواله، صادر می‌شدند  و این مسئله باعث شد که لاستیک‌ها دپو شود و تاریخ لاستیک نیز بگذرد.

  وی افزود: مصوبه‌ای نزدیک به یک ماه اعلام‌شده است و در این مصوبه کسانی که لاستیکتایر می‌خواهند از طریق کارت ملی و سند ماشین به هر واحد صنفی که مراجعه کنند این واحدها لاستیک دارند و در اختیار مراجعه‌کنندگان قرار می‌دهند.

  سعادتی نژاد اظهار کرد: بر اساس این مصوبه لاستیک‌هایی که 2018 و 2019 در بازار به فروش نرفته‌اند چنانچه مراجعه‌ کننده درخواست کند از طریق سند ماشین و کد ملی لاستیک‌ها را از سامانه خارج می‌کنند و به فروش می‌رسانند.

   

  خرید آنلاین انواع‌لاستیک با نرخ شرکتی و دولتی به همراه بالانس و نصب در محل - هایپرتایر

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط