خودروسازی ایلیاریمکس

آمادگی پلیس برای ترافیک پایتخت در نیمه دوم سال

عصر خودرو- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از آمادگی این پلیس برای مدیریت ترافیک در نیمه دوم سال خبر داد.

آمادگی پلیس برای ترافیک پایتخت در نیمه دوم سال
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، سردار محمد حسین حمیدی درباره تمهیدات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ برای نیمه دوم سال گفت: ما در پلیس راهنمایی و رانندگی خودمان را برای شرایط حداکثری آماده کرده‌ایم. یعنی این شرایط را در نظر گرفتیم که اگر مدارس و دانشگاه ها و ... همگی از اول مهر فعال باشند چه تمهیداتی باید اتخاذ کنیم.

  وی ادامه داد: حالا اگر هم اینطور نباشد و مدارس یا دانشگاه ها بازگشایی نشود، باز هم ما چیزی را از دست نخواهیم داد و این آمادگی در ماموران ما وجود خواهد داشت تا هر زمان که بازگشایی ها انجام شد، اقدامات خود را اجرای کنند.

  رییس پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: بخشی از آمادگی ما هم مربوط به تغییر ساعات و نیمه دوم سال است که در این خصوص نیز اقدامات لازم انجام شده و هماهنگی‌ها و تمهیدات لازم را اتخاذ کرده‌ایم تا بتوانیم در نیمه دوم سال ترافیک را به طور کامل مدیریت کنیم.

  حمیدی افزود: در مجموع پلیس راهور تهران بزرگ برای مدیریت ترافیک در نیمه دوم سال آمادگی لازم را دارد و هماهنگی های مربوطه پیرامون آن انجام شده است.

  بر اساس این گزارش، همه ساله با فرارسیدن نیمه دوم سال و آغاز مهرماه حجم ترافیک در معابر پایتخت افزایش پیدا می‌کند که این موضوع ناشی از تغییر ساعت رسمی کشور، بازگشایی مدارس و دانشگاه ها و ... است. امسال نیز در شرایطی که تاکنون گفته شده که امکان بازگشایی مدارس و دانشگاه ها به دلیل شرایط شیوع کرونا وجود ندارد، اما باز هم پیش بینی می‌شود که تغییر ساعت رسمی کشور منجر به افزایش حجم ترافیک شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط