آرین موتور

۷ جاده مسدود است

ترافیک سنگین در محورهای فیروزکوه و کندوان

عصر خودرو- مدیر مرکز مدیریت راه‌ها گفت: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده پل زنگوله و سیاه بیشه و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده دماوند نشان می‌دهد.

ترافیک سنگین در محورهای فیروزکوه و کندوان
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از فارس، علی اکبر آشوری درباره آخرین وضعیت ترافیک جاده‌های کشور‌، بیان کرد: بر اساس اطلاعات 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری و بیش از 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط‌، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

  * ترافیک سنگین در برخی مقاطع محورهای کندوان و فیروزکوه

  وی درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها اظهار کرد: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده های پل زنگوله و سیاه بیشه و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده دماوند نشان می‌دهد.

  مدیر مرکز مدیریت راه‌ها از تردد روان در محور هراز، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت در مسیر رفت و برگشت‌ خبر داد.

  آشوری درباره وضعیت جوی جاده‌ها‌ اظهار کرد: ‌در هیچ یک از جاده‌‌های کشور بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

  وی از بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل گلشهر تا مهرشهر و محدوده شهرک خاتم
  خبر داد و افزود: در حال حاضر ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل پل فردیس تا مهرویلا و ترافیک نیمه سنگین محدوده های مهرشهر و گلشهر داریم.

  * انسداد 7 محور به دلیل کاهش ایمنی/شمشک-دیزین مسدود است

  مدیر مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به انسداد محور رویان - بلده در استان مازندران، اضافه کرد: در حال حاضر محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، محور شهداد-نهبندان‌‌‌، محور رباط پشت بادام-بیاضه در استان یزد، ‌جاده فرعی شمشک-دیزین، محور پونل-خلخال و جاده‌ خرم‌آباد-پل دختر، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود ‌است.

  * افزایش 3.3 درصدی تردد خودرو در جاده‌ها

  آشوری بیان کرد: کل تردد ثبت شده در جاده‌ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد‌‌ 2337 دستگاه ترددشمار فعال در جاده‌ها، نسبت به روز قبل 3.3 درصد افزایش نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک‌ راه‌ها 14.3 درصد‌، بیشترین ‌تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

  *‌ ‌آزادراه‌ کرج-تهران-کرج کماکان ‌پرتردد‌ترین جاده کشور‌‌

  وی گفت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه کرج-تهران با 142 هزار تردد، آزادراه تهران-کرج‌ با 133 هزار تردد و آزادراه ‌‌‌کرج-قزوین با 129 هزار تردد، ثبت شد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۵۵۶
    • خودرو امروز ۵۵۵
    • خودرو امروز ۵۵۴
    • خودرو امروز ۵۵۳
    • خودرو امروز ۵۵۲
    • خودرو امورز ۵۵۱
    • خودرو امروز ۵۵۰
    • خودرو امروز ۵۴۹
    • خودرو امروز ۵۴۸
    آخرین بروزرسانی ۲ روز پیش
    آرشیو