آرین موتور

ترفندهای جدید برای فروش خودرو

فروش اقساط خودرو حتی بدون ضامن!

عصر خودرو- در دوره تشدید رکود در بازارها مدتی است که فروش اقساط خودرو آغاز شده و اکنون تبلیغات در فضای وب به تبلیغات پی در پی در بیلبوردهای اتوبان‌ها رسیده است.

فروش اقساط خودرو حتی بدون ضامن!
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از تجارت‌نیوز، وعده‌های عجیب، طرح‌های باورنکردنی و اعداد رویایی همه این‌ها در دوره رکود عمیق بازارها در حال رخ دادن است. یک روز وعده خرید مسکن قسطی و امروز هم طرح وام خرید خودرو حتی بدون ضامن.

  اکنون تبلیغات در فضای وب به تبلیغات پی در پی در بیلبوردهای اتوبان‌ها رسیده است. یکی از این‌ها در اتوبان تهران به قم است که در این مسیر چندین بنر فروش اقساط یک مدل خاص خودرو قابل مشاهده است.

  فروش خودرو پیکاب به صورت اقساط و بدون ضامن. طبق اعلام اپراتور این فروشگاه برای فروش وانت پیکاپ در فروش اقساط مشتریان می‌توانند 30 تا 50 درصد مبلغ را نقدا پرداخت کنند و بعد با اتکا به چک بانکی خود بقیه مبلغ را اقساط در دوره 10 ماهه با سود 10 درصد یا 20 ماهه با سود 20 درصد پرداخت کنند. طبق ادعای فروشنده تحویل فوری است اما سند خودرو به صورت شش دنگ به نام مشتری نمی‌خورد تا پس از پرداخت همه پول این کار انجام شود.

  اما این شکل فروش تنها به این مجموعه ختم نمی‌شود. در آگهی‌های سایت‌های مختلف هم فروش‌های مشابه قابل مشاهده است. مثلا در یکی از این آگهی‌ها نوشته شده است:

  «فروش اقساطی خودرو
  صفر و کارکرده
  حداقل 50 درصد پیش پرداخت
  اقساط 1 الی 24 ماه
  فقط با چک بدون ضامن
  تحویل یک ساعته سند بنام
  چک شهرستان پذیرفته می‌شود
  امکان تسویه زودتر از موعد با کسر سود»

  آیا فروش‌های این چنینی یا فروش‌های مشابه لیزینگ خودرو قابل اعتماد است؟

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط