آرین موتور

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس مطرح کرد:

نگاه مثبت مجلسی‌ها به طرح ساماندهی خودرو

عصر خودرو- در صورت تصویب و اجرای طرح ساماندهی خودرو ، شاهد توازن در نظام عرضه و تقاضا، خروج بازار از انحصار، رقابتی شدن تولیدات و ارتقای کیفی خواهیم بود.

نگاه مثبت مجلسی‌ها به طرح ساماندهی خودرو
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از سنا، نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ابهامات مربوط به طرح ساماندهی خودرو از سوی نمایندگان مجلس برطرف شده است، گفت: با رفع ابهامات منتظر جلسه نهایی برای تصویب طرح ساماندهی خودرو هستیم که به احتمال زیاد هفته آینده برگزار می‌شود.

  بهزاد رحیمی عضو کمیسیون صنایع و معادن افزود: طرح از طرف شورای نگهبان به کمیسیون برگردانده شد تا ابهام‌ها و ایرادهای آن بر طرف شود که بعد از رفع آنها، موضوع راهی هیات رییسه می‌شود و در دستور کار صحن برای اعلام نظر نهایی نمایندگان قرار می‌گیرد.

  نماینده سقز در مجلس تاکید کرد: به طور کلی نمایندگان بر اجرای این طرح تاکید دارند و بر این باور هستند که واردات خودرو در شرایط فعلی یک ضرورت جدی است و زیرساخت های لازم برای اجرای این طرح آماده است.

  این نماینده مردم در مجلس عنوان کرد: در صورت تصویب و اجرای طرح ساماندهی، بسیاری ازمشکلات بازار خودرو حل و فصل شده و اهدافی چون تعدیل قیمت خودرو، توازن در نظام عرضه و تقاضا، خروج بازار از انحصار، رقابتی شدن تولیدات و ارتقای کیفی محصولات خودروسازان محقق می‌شود.

  عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس یادآور شد: طرح ساماندهی خودرو به نفع خودروسازان و بازار خودرو خواهد بود و با این طرح موضوعات و مشکلات دیگر این صنعت نیز برطرف می‌شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط