آرین موتور

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس مطرح کرد:

بهارستانی‌ها؛ حامی صددرصد طرح ساماندهی خودرو

عصر خودرو- مجلس شورای اسلامی از هر ایده، طرح و اقدامی که وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان متولی حوزه صنعت خودرو، برای ساماندهی و بهبود این صنعت داشته باشد قطعا حمایت خوهد کرد.

بهارستانی‌ها؛ حامی صددرصد طرح ساماندهی خودرو
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از سنا، حجت‌الله فیروزی نماینده مردم فسا و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در خصوص نظر مجلس در خصوص طرح ساماندهی خودرو گفت: هر برنامه‌ای که وزارت صنعت، معدن و تجارت در حوزه ساماندهی بازار خودرو داشته باشد که این اقدامات چه در بهبود کمیت و چه در بهبود کیفیت منتهی به اصلاح روند تولید شود، حتما مجلس استقبال خواهد کرد.

  وی در این‌باره تاکید کرد: وزیر صنعت، معدن و تجارت برنامه‌های متعددی در حوزه خودرو ارائه کرده که به نظر می‌رسد بر اساس این طرح ها وزارت صنعت، معدن و تجارت در صدد است هم سطح کیفی محصولات را افزایش دهند و هم به لحاظ کمی تغییراتی اساسی ایجاد کند بدین‌ترتیب انتظار می رود با اجرای این طرح‌ها، هم روند کمی بهبود یافته و هم پاسخی مناسب به نیاز متقاضیان و تقاضای بازار ایجاد شود.       

  نماینده مردم فسا و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: وزیر صنت، معدن و تجارت برنامه جامعی ارائه کرده که بخشی از آن در شش‌ماهه دوم سال جاری که به  نوعی شش‌ماهه آغاز به کار دولت محسوب می‌شود اجرا می‌شود و بخشی نیز در سال آینده اجرایی و اثرگذاری آن مشخص خواهد شد.

  وی با تاکید بر اینکه قطعا مجلس و نمایندگان و خصوصا کمیسیون صنایع و معادن از این اقدامات استقبال خواهند کرد گفت: بر این اساس مجلس این اطمینان را می‌دهد که نیاز وزارت صنعت، معدن و تجارت برای به سرانجام رسیدن این اهداف را فراهم خواهد کرد و در تمامی حوزه‌ها اعم از قانون‌گذاری، نظارت و حمایت‌های اجرایی و ایجاد سازوکارهای اجرایی حتماً حمایت خواهد کرد.

  وی افزود: مجلس قطعا از این ایده‌ها و برنامه‌هایی که منتهی به بهبود کیفیت و افزایش راندمان تولید و بهبود صادرات محصولات تولیدی در هر زمینه‌ای خصوصا در حوزه خودرو باشد حمایت و پشتیبانی خواهد کرد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط