خودروسازی ایلیاریمکس

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد:

به هیچ عنوان بحث گران کردن بنزین مطرح نیست

مردم اگر نیازی ندارند فعلا به جایگاه ها نروند

عصر خودرو- سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: کمیسیون انرژی در اسرع وقت ابعاد اختلال پیش آمده در سامانه هوشمند سوخت را بررسی خواهد کرد اما اکنون امکان سوخت گیری در جایگاه ها با نرخ ۳ هزار تومان وجود دارد.

به هیچ عنوان بحث گران کردن بنزین مطرح نیست
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، مصطفی نخعی با اشاره به مشکل ایجاد شده در استفاده از کارت های سوخت بیان کرد: متاسفانه اختلالی در سامانه هوشمند سوخت به وجود آمده که مسئولان در شرکت ملی پخش و فرآورده های نفتی در حال پیگیری آن هستند اما با دستور وزیر نفت امکان سوخت گیری در جایگاه ها با نرخ 3 هزار تومان و نفت و گاز با نرخ 600 تومان فراهم است و تیم های پشتیبان سامانه هوشمند در استان ها نسبت به راه اندازی سامانه اقدام کرده اند.

  سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در ادامه، تصریح کرد: به هیچ عنوان بحث گران کردن حامل های انرژی شامل بنزین و نفت و گاز مطرح نیست. مسائلی که در این خصوص مطرح می شود فقط شایعه است لذا خواهشمندم مردم عزیز به این شایعه ها توجهی نکنند.

  وی در ادامه تاکید کرد: کمیسیون انرژی در اولین فرصت برای رسیدگی به ابعاد موضوع و علل به وجود آمدن مشکل ورود خواهد کرد. جای هیچ نگرانی نیست و از مردم خواهشمندم اگر نیازی ندارند فعلا به جایگاه های سوخت مراجعه نکنند. به زودی مشکل حل خواهد شد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط