خودروسازی ایلیاریمکس

فرمانده یگان حفاظت محیط‌ زیست خبر داد:

ایجاد تغییرات در تردد خودروها داخل پارک پردیسان

عصر خودرو- فرمانده یگان حفاظت محیط‌ زیست از اجرای تغییراتی درتردد خودروها در«پارک طبیعت پردیسان» به‌منظور رفاه حال ورزشکاران و خانواده‌ها خبر داد.

ایجاد تغییرات در تردد خودروها داخل پارک پردیسان
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، سرهنگ جمشید محبت‌خانی با اشاره به اتخاذ تمهیداتی برای بهبود وضعیت تردد خودروها در پارک طبیعت پردیسان و اطراف ساختمان سازمان حفاظت محیط‌ زیست تصریح کرد: ما امسال و سال گذشته شاهد افزایش حضور و استقبال مردم برای ورزش و پیاده‌روی در پارک طبیعت پردیسان بوده‌ایم.

  وی افزود: پیش‌ از این نیز شلوغی و تردد در پارک ما را نگران کرده بود و متأسفانه حدود یک ماه پیش به تصادف با یک دونده‌ منجر شد که بازتاب خوبی نداشت. بعد از وقوع این اتفاق با دستور ریاست سازمان حفاظت محیط زیست و احصای راهکارهایی تصمیم گرفته شد که همکاران سازمان و مراجعه‌کنندگانی که با خودروی شخصی در تردد هستند به سمت پارکینگ سازمان هدایت شوند تا دیگر شاهد وقوع حادثه‌ای نباشیم.

  به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان حفاظت محیط‌زیست  محبت خانی در پایان گفت: این مسیر تردد خودروها به ورودی پارک از دو جهت پیش‌بینی‌شده است که از سمت ورودی اتوبان حکیم و اتوبان همت قابل‌دسترسی خواهد بود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط