خودروسازی ایلیاریمکس

تولید محصول جدید اشکودا در هند

عصر خودرو- اشکودا چند سال پیش تولید رپید را در اروپا متوقف و آن را با اسکالا جایگزین کرد.

تولید محصول جدید اشکودا در هند
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از دنیای اقتصاد، در روسیه، این مدل پس از تغییرات چشمگیر هنوز در حال فروش است تا با مدل فروخته شده در اروپا مطابقت داشته باشد و شما هنوز هم می‌توانید یکی از آنها را در چین تهیه کنید، جایی که به صورت محلی توسط سرمایه‌گذاری مشترک SAIC-VW ساخته شده است.

  این سدان جادار جدید که از نام نخستین دوچرخه‌ای که توسط بنیان‌گذاران اشکودا، واکلاو لورین و واتسلاو کلمنت راه‌اندازی شد نام‌گذاری شده است، شباهت زیادی به فولکس واگن ویرتوس دارد، مدلی که در آمریکای جنوبی فروخته می‌شود، جایی که اساسا به عنوان یک سدان پولو به فروش می‌رسد.

  اسلاویا با چراغ‌های LED در جلو و عقب، کیلومترشمار دیجیتال و صفحه نمایش لمسی 10 اینچی، با استانداردهای خودرویی که در سال 2022 به فروش می‌‌رسد، مطابقت دارد. این خودرو حتی دارای نور محیطی و صندلی‌‌های جلوی تهویه‌دار با روکش چرمی است.

  در زیر در موتور آن، پیشرانه دیزلی وجود ندارد، زیرا تنها واحدهای بنزینی 0/ 1 TSI و 5/ 1 TSI در دسترس خواهند بود. موتور سه سیلندر برای تولید 115 اسب بخار (85 کیلووات) و 175 نیوتن متر (129 پوند فوت) گشتاور مناسب است که از طریق یک گیربکس شش سرعته دستی یا یک اتوماتیک اختیاری با همان تعداد دنده به محور جلو هدایت می‌شود.

  اشکودا اسلاویا با استفاده از یک پلت‌فرم محلی MQB-A0-IN در پونا هند ساخته خواهد شد و 95 درصد قطعات آن از کنندگان محلی تامین می‌شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط