آرین موتور

انتقاد یک نماینده مجلس به شیوه فروش خودرو

عصر خودرو- نماینده مردم اهر و هریس در مجلس با تاکید بر حذف واسطه ها و دلالان در بازار قیمت خودرو گفت: مردم نباید در صف قرعه کشی خودرو باشند و وزیر صمت باید نسبت به حذف قرعه کشی تصمیم بگیرد.

انتقاد یک نماینده مجلس به شیوه فروش خودرو
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» به نقل از خبرآنلاین، احمد محرم زاده با اشاره به نقش دلالان و واسطه گران در افزایش قیمت خودرو گفت: یکی از اصلی ترین مشکل صنعت خودروی کشور همین دلالان و واسطه گران هستند و افزایش قیمت خودرو هم توسط همین افراد صورت می گیرد.
  وی تاکید کرد: برای ساماندهی بازار خودرو، باید واسطه گران و دلالان از این صنعت حذف شوند و تولیدات داخلی مستقیم به دست مصرف کننده برسد. در این صورت هم تولید کننده زیان نمی بیند و هم مصرف کننده خودروی با قیمت واقعی می خرد.

  عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: باید کیفیت خودرو همواره مورد توجه خودروسازان باشد.
  محرم زاده با انتقاد از شیوه فروش خورو از طریق قرعه کشی افزود: مردم نباید در صف قرعه کشی خودرو باشند و وزیر صمت باید نسبت به حذف قرعه کشی تصمیم بگیرد و این مشکل را باید حل کنند.
  وی افزود: این شیوه فروش خودرو در شان ملت نیست و مردم نباید گرفتار قرعه کشی باشند.
  عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در روند قرعه کشی خودرو افرادی که نیاز ندارند، در این صنعت سرمایه گذاری می کنند و با خرید خودرو باعث افزایش بی رویه قیمت خودرو می شوند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط