خودروسازی ایلیاریمکس

ادامه اختلال در سامانه ثبت‌نام کارت سوخت المثنی

عصر خودرو- سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد که اگر اختلالی در سامانه ثبت‌نام کارت سوخت المثنی وجود دارد، این اختلال‌ها از طرف شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی نیست و مربوط به سامانه پلیس است؛ که باید از سوی ناجا بررسی و رفع شود.

ادامه اختلال در سامانه ثبت‌نام کارت سوخت المثنی
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از تسنیم، پس از حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت در روز چهارم آبان‌ماه سال جاری و رفع اختلالات ایجادشده در این سامانه، امکان ثبت درخواست کارت سوخت المثنی نیز با اختلال مواجه شد و تا روز هفتم آذرماه این امکان برای کسانی که به‌هردلیل کارت سوخت خود را از دست داده بودند، فراهم نبود.

  در همان زمان، فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در نتیجه پیگیری‌های تسنیم اظهار داشت: با اقداماتی که صورت گرفته است، از صبح فردا (هشتم آذرماه) امکان ثبت‌نام متقاضیان صدور کارت سوخت المثنی مجدداً برقرار می‌شود.

  با وجود گذشت یک‌هفته از این تاریخ، تماس‌های مردمی با خبرگزاری تسنیم حاکی از این است که ثبت‌نام کارت سوخت المثنی هنوز با اختلال مواجه است. مخاطبان تسنیم اعلام می‌کنند که در مراجعه به دفاتر پلیس 10+ به منظور ثبت درخواست صدور کارت سوخت المثنی، به آنها اعلام می‌شود هنوز سامانه قطع است.

  * مشکل قطعی سامانه ثبت‌نام از طرف شرکت ملی پخش نیست

  فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به اینکه "چرا سامانه ثبت نام کارت سوخت المثنی با گذشت یک‌هفته از اعلام راه‌اندازی مجدد این سامانه هنوز دچار اختلال است؟"، گفت: در روز هشتم آذرماه، وصل مجدد سامانه از سوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی صورت گرفت و هم‌اکنون نیز اختلال گزارش شده از سوی مردم، از طرف شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی نیست.

  وی افزود: تمامی اقدامات مرتبط با برقراری سامانه از سوی شرکت ملی پخش انجام شده و اگر اختلالی در سامانه ثبت نام وجود دارد و قطعی سامانه در نقاطی از کشور از سوی مردم گزارش شده، این اختلال یا قطعی، مربوط به سامانه پلیس است و باید از سوی ناجا برای رفع این اختلال‌های پراکنده اقدام شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۵۸۸
    • خودرو امروز ۵۸۷
    • خودرو امروز ۵۸۶
    • خودرو امروز ۵۸۵
    • خودرو امروز ۵۸۴
    • خودرو امروز ۵۸۳
    • خودرو امروز ۵۸۲
    • خودرو امروز ۵۸۱
    • خودرو امروز ۵۸۰
    آخرین بروزرسانی ۸ روز پیش
    آرشیو