خودروسازی ایلیاریمکس

طی مراسمی در نمایندگی مرکزی مکث موتور اتفاق افتاد

تحویل به موقع اولین سری پیکاپ کلوت به مشتریان

عصر خودرو - امروز و طی مراسمی در نمایندگی مرکزی مکث موتور، نخستین سری از خودروهای کلوت، مطابق برنامه‌ زمانبندی تحویل مشتریان شد. در این مراسم که با حضور جمعی از خریداران سری نخست پیکاپ کلوت و در نمایندگی مرکزی مکث موتور در تهران برگزار شد، خریداران سری نخست این خودرو که با تحویل یک ماهه کاری ثبت نام شده بود، مطابق برنامه زمانی خودروهای خود را تحویل گرفتند.

تحویل به موقع اولین سری پیکاپ کلوت به مشتریان
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۷:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از روابط عمومی شرکت مکث موتور، در ماه‌های اخیر، شاهد مشکلات و تاخیرهایی در زمینه تحویل خودرو از سوی برخی از برندها هستیم، اما با توجه به سابقه ماموت خودرو به عنوان شرکت مادر مکث موتور در تحویل خودروها، این بار نیز شاهد تحویل به موقع پیکاپ کلوت توسط مکث موتور بودیم.

پیکاپ کلوت به عنوان قدرتمندترین پیکاپ بازار ایران، با بهره‌گیری از موتور 2.4 لیتری میتسوبیشی، قدرتی معادل 215 اسب بخار و گشتاوری معادل 320 نیوتون متر را در اختیار راننده قرار می‌دهد. این قدرت از طریق گیربکس 6 سرعته به چرخ‌ها می‌رسد و راننده می‌تواند انتقال قدرت را از طریق کنترل الکترونیکی بین وضعیت‌های تک دیفرانسیل، دو دیفرانسیل و دو دیفرانسیل سنگین تغییر دهد. در کنار توان موتور و گیربکس، کلوت با بهره‌گیری از شاسی مستحکم و سیستم تعلیق مناسب، گزینه مناسبی برای سفرهای آفرود است ضمن آنکه فضای کابین، طراحی صندلی‌ها، امکانات رفاهی و ایمنی این خودرو، آن برای سفرهای شهری نیز به گزینه مناسبی تبدیل می‌کند.

برچسب ها
کرمان موتور
مطالب مرتبط