خودروسازی ایلیاریمکس

فروش نقدی هایما S۵ و S۷ با قرعه‌کشی

عصر خودرو- گروه صنعتی ایران‌خودرو، در حالیکه سه مرحله قبلی فروش محصولات هایما را در قالب طرح فروش بدون محدودیت قرعه‌کشی اجرا کرده بود، این بار در راستای اجرای طرح‌های فروش خود به صورت هفتگی، از امروز (سه‌شنبه ۲۱ دی ماه) طبق روال به مدت سه روز فروش فوق‌العاده دو محصول هایما S۵ (با گیربکس شش سرعته اتوماتیک) و هایما S۷ پلاس توربوشارژ اتوماتیک را برای فروش عرضه می‌کند که مشتریان نیز به طریق قرعه‌کشی مشخص خواهند شد.

فروش نقدی هایما S۵ و S۷ با قرعه‌کشی
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، گروه صنعتی ایران‌خودرو تاکنون طی سال جاری، در سه مرحله اقدام به فروش فوق‌العاده محصولات هایما کرد که در هر سه، محدودیت تعیین مشتریان با شیوه قرعه‌کشی وجود نداشت و فروش تا زمان تکمیل ظرفیت صورت می‌گرفت؛ اما حال در طرح فروش محصولات این گروه خودروسازی در روزهای سه‌شنبه (سه‌شنبه‌های ایران‌خودرویی) که در راستای اجرای سیاست‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت در تنظیم بازار خودرو، اجرا می‌شود، این هفته طرح فروش فوق‌العاده محصولات خانواده هایما با موعد تحویل سه ماهه به شیوه قرعه‌کشی را به اجرا می‌گذارد.

  در این مرحله از فروش محصولات هایما، همچون سومین طرح فروش نقدی (بدون قرعه‌کشی) که حدودا نیمه آذر ماه (17 آذرماه) برگزار شد، مجدد دو محصول هایما S7 پلاس توربو شارژ اتوماتیک و هایما S5 مجهز به گیربکس اتوماتیک شش سرعته عرضه شده است. تنها تفاوت موضوع در اینجاست که در این مرحله، مشتریان نهایی از میان ثبت‌نام‌کنندگان به روش قرعه‌کشی در شنبه هفته آینده (25 دی ماه) در حضور نمایندگان نهادهای ناظر در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران‌خودرو مشخص خواهند شد.

  همانطور که اشاره شد، در این طرح که بیست و نهمین طرح فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو است، دو محصول هایما S5 مجهز به گیربکس شش سرعته اتوماتیک جدید با قیمت 595 میلیون تومان و هایما S7 پلاس توربوشارژ اتوماتیک با ارزش 675 میلیون تومان عرضه شده است. طبق روال طرح‌های فروش‌ فوق‌العاده موعد تحویل خودروها سه ماهه و قیمت خودروها قطعی است اما چنانچه افزایش قیمتی در هزینه‌ها و الزامات قانونی ایجاد شود، مشتری متعهد به پرداخت مابه‌التفاوت خواهد بود.

  متقاضیان می‌توانند از امروز (سه‌شنبه/ 21 دی ماه) تا پایان روز پنجشنبه/ 23 دی ماه) نسبت به ثبت‌نام اولیه از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی  esale.ikco.ir اقدام کنند.

  شایان ذکر است باتوجه به اینکه دراین مرحله از فروش محصولات هایما، مشتریان نهایی به طریق قرعه‌کشی مشخص می‌شوند، محدودیت‌های فروش همچون اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، ممنوعیت انتقال امتیاز به شخص ثالث، ممنوعیت ثبت‌نام برای افراد حقوقی، صحت شماره تماس اعلامی، آدرس، کدپستی و... وجود داشته و اعمال خواهد شد. ضمن اینکه دیگر مشتریان برای ثبت‌نام اولیه هیچ وجهی واریز نخواهند کرد.

  اما محدودیت‌هایی همچون  نداشتن پلاک انتظامی فعال انتظامی برای فرد متقاضی، ارائه گواهینامه معتبر و حداقل فاصله 48 ماهه از خرید (ثبت‌نام یا تحویل خودرو) از شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا در شرایط این طرح دیده نمی‌شود؛ تنها شرکت‌کنندگان در طرح‌های قبلی فروش بدون قرعه‌کشی محصولات خانواده هایما، امکان ثبت‌نام در این طرح را ندارند.

  کماکان این امکان برای منتخبان طرح‌های قبلی ایران‌خودرو که موفق به واریز وجه نشده اند، وجود دارد که دوباره بتوانند در این مرحله از فروش ثبت‌نام کنند.

  طرح قبلی (بیست و هشتمین مرحله طرح فروش فوق‌العاده) سه محصول راناپلاس سقف شیشه‌ای، پژو 207 دستی سقف شیشه‌ای و دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک عرضه شده بود که قرعه‌کشی آن شنبه هفته جاری (18 دی ماه) با مشارکت سه میلیون و 799 هزار و 182 نفر برای 7000 دستگاه خودرو با شانس 1 به 512 برگزار شد. براساس آن 795 هزار و 613 نفر برای خودرو راناپلاس پانوراما با ظرفیت 1000 دستگاه، 488 هزار و 222 نفر برای دناپلاس توربو اتوماتیک با ظرفیت 4000 دستگاه و دو میلیون و 515 هزار و 347 نفر برای خودرو پژو ٢۰٧ دستی پانوراما با ظرفیت 2000 دستگاه شرکت کرده بودند. شانس برنده شدن خودرو راناپلاس پانوراما یک به 795،  دناپلاس توربو اتوماتیک یک به 122 و پژو 207 پانوراما دستی یک به 1257 نفر بوده است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط