خودروسازی ایلیاریمکس

بدترین خودروها از دید مصرف‌کنندگان

عصر خودرو- در بازار آمریکا خوشنام‌ترین برندهای بازار مثل تویوتا، اینفینیتی، شورولت، جیپ و... در فهرست بدترین خودروها از لحاظ رضایت مشتری دیده می‌شوند.

بدترین خودروها از دید مصرف‌کنندگان
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۱:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از سایپانیوز، در صدر جدول 10تایی بدترین خودروها از لحاظ رضایت مشتری در گزارش کانزومر ریپورتس، تویوتا C-HR قرار گرفته است. خلاصه‌ای از نحوه رتبه‌بندی و دلایل این انتخاب‌ها در وب‌سایت کانزومر ریپورتس قید شده است.
  در این گزارش آمده که فقط 29‌درصد از صاحبان تویوتا C-HR دوباره حاضر به خرید این خودرو خواهند بود. کانزومر ریپورتس نوشته است: «همین که با استایل پیشروی آن کنار بیایید، رانندگی با آن قابل قبول است اما چند اشکال در آن وجود دارد که رای خریداران احتمالی را می‌زند.» کانزومر ریپورتس در این گزارش به این اشکالات اصلا اشاره نکرده است تا کسانی که کنجکاو هستند در وب‌سایت عضو شوند. در جایگاه دوم این فهرست 10تایی، ‌‌‌فورد اکو اسپورت قرار گرفته که 30‌درصد از پاسخ‌دهندگان گفته‌اند حاضرند دوباره همین خودرو را بخرند. درباره ایرادهای آن هم گفته‌اند ظاهر بیرونی آن مسخره است و چرخ‌های آن در مقایسه با بدنه خیلی کوچک هستند.

  مقام سوم در اختیار شورولت ترکس است و 37‌درصد از پاسخ‌دهندگان حاضر به خرید مجدد آن هستند. مقام چهارم در اختیار اینفینیتی کیو50 با 40‌درصد احتمال خرید دوباره قرار دارد و مشتریان آن گفته‌اند قدرت موتور 6 سیلندر را با قیمتی می‌دهد که رقبا با موتورهای 4 سیلندر می‌دهند. با این کار بهینه‌سازی مصرف سوخت کاهش پیدا می‌کند. مقام پنجم نیز به نیسان روگ اسپورت با 42‌درصد احتمال خرید مجدد رسیده است. مشتریان به طعنه می‌گویند بهتر بود نام این شاسی‌بلند خیلی کوچک را روگ جونیور می‌گذاشتند. به نظر می‌رسد که روگ اسپورت فرم چروکیده شده روگ معمولی است اما اصلا حس اسپورت به راننده نمی‌دهد.  شماره 6 هم اینفینیتی کیوایکس50 است با 46‌درصد احتمال خرید مجدد. مشتریان می‌گویند موتور این خودرو عملکرد (قدرت، ‌‌‌ سرعت و شتاب) وعده داده شده را ارائه نمی‌دهد و مصرف سوخت آن هم ایده‌آل نیست. شماره 7 جیپ کامپس از زیربندهای استلانتیس است با 46‌درصد تمایل به خرید مجدد. مشتریانش می‌گویند از بسیاری جهات، ‌‌‌ حساب و کتاب‌ها جور در نمی‌آید و امکانات آن با قیمت همخوانی ندارد و می‌توان محصولات بهتری را با قیمتی پایین‌تر خریداری کرد.

  شماره 8 در این جدول جیپ رنه گید با 47‌درصد احتمال خرید مجدد است. کانزومر ریپورتس چیز بدی در مورد این خودرو نگفته و فقط نوشته که اگر با ظاهر آن قضاوت شود، دلایل زیادی برای دوست داشتنش وجود دارد.  رده نهم اما از آن کادیلاک ایکس تی4 است که 47‌درصد گفته‌اند حاضرند دوباره آن را بخرند. در گزارش کانزومر ریپورتس آمده که در تست تِرَک، امتیاز بالایی دارد اما به دلیل آنکه قابلیت اطمینان آن پایین‌تر از حد متوسط است، امتیاز کلی‌اش پایین آمده است.  ...و سرانجام شماره 10 در این فهرست کیا فورتی با 47‌درصد احتمال خرید مجدد است. روزگاری خودروی مقرون به صرفه‌ای نسبت به امکاناتش بود اما مدل‌های جدید آن کمترین امکانات را دارند. رانندگی با آن کمی خشک است و صدای داخل کابینش هم خیلی زیاد است، حتی با استانداردهای غیرسخت‌گیرانه.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط