خودروسازی ایلیاریمکس

فرمانده انتظامی کل کشور:

توقیف موتورسیکلت ها به حداقل برسد

کمین پلیس در جاده ها منسوخ شده

عصر خودرو- فرمانده انتظامی کل کشور، با عنوان این مطلب که توقیف موتورسیکلت‌ها به حداقل برسد، گفت: آنهایی که تخلف می‌کنند، غیرمجاز هستند و حکم قضائی دارد، توقیف شود.

توقیف موتورسیکلت ها به حداقل برسد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از مهر، سردار حسین اشتری، صبح سه شنبه در همایش سراسری و نشست تخصصی رؤسای پلیس راهور و راه، افزود: تغییر در ساختار ناجا منشأ خیر و برکت و تغییر در انتظامی کل کشور است.

  اشتری گفت: بحث نقاط حادثه خیز، دوربین‌ها، نصب سامانه سپهتن بر روی کامیون‌ها و تریلرها از جمله مواردی است که با وزارت راه و شهرسازی مکاتباتی صورت گرفت و جلساتی با وزیر تشکیل شد تا اقدامات لازم در این حوزه‌ها انجام شود.

  وی افزود: امیدواریم در دولت مردمی ولایی و انقلابی سیزدهم، مشکلات به زمین مانده پرداخته شود.

  اشتری افزود: یکی از خدمات ناجا بحث کنترل ترددها است، ارتقا فرهنگ ترافیکی، برداشتن موانعی که کاهش جان باختگان جاده‌ای را به همراه دارد از دیگر خدمات و اهداف ما است.

  وی ادامه داد: برای ارتقا خدمت باید نقشه راه داشته باشیم و برنامه ریزی کنیم که البته سهم دستگاه برای این مهم مشخص است.

  فرمانده انتظامی کل کشور با اشاره با خودرو و موتورسیکلت‌های رسوبی در پارکینگ‌ها، گفت: در این زمینه کار جهادی شده است و چند صد هزار خودرو و موتورسیکلت ترخیص شده اند.

  به گفته وی، هر استانی که بیشترین ترخیص خودرو و موتورسیکلت را داشته باشد حتماً تقدیر می‌شود.

  اشتری خاطرنشان کرد: توقیف موتورسیکلت‌ها به حداقل برسد، آنهایی که تخلف می‌کنند، غیرمجاز هستند و حکم قضائی دارد توقیف شود باقی را ارشاد کنیم.

  فرمانده انتظامی کل کشور با اشاره به طرح انضباط بخشی موتورسیکلت در تهران، گفت: این طرح برای نظم و انضباط بخشی است نه اذیت کردن مردم چراکه خود شهروندان هم از ما بابت این طرح تشکر کرده اند.

  وی ادامه داد: امروزه بیش از 20 خدمت توسط سامانه پلیس من در حال ارائه به مردم است، پلیس هوشمند باید روز به روز ارتقا پیدا کند.

  اشتری خاطرنشان کرد: امسال نسبت به سال گذشته تقدیرات بیشتری از پلیس شده است و میزان رضایتمندی مردم از پلیس افزایش پیدا کرده است اما نباید به همین قانع باشیم و باید روز به روز برای اعتماد و آرامش مردم تلاش کنیم.

  وی گفت: مردم زمانی که در جاده‌ها گشت پلیس را می‌بینند آرامش می‌گیرند و این نشان دهنده آن است که پلیس پناه مردم است.

  اشتری افزود: قرارگاه نوروزی پلیس از 25 اسفند 1400 کار خود را شروع می‌کند و تا پایان تعطیلات یعنی 15 فروردین 1401 ادامه دارد.

  فرمانده انتظامی کل کشور در پایان گفت: کمین پلیس در جاده‌ها منسوخ شده است اما از وزیر راه درخواست داریم در حاشیه راه‌ها جان پناه‌هایی برای استقرار پلیس آماده کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط