خودروسازی ایلیاریمکس

عبور تریلر و کامیون کماکان ممنوع

جزئیات نحوه ترددهای پایان هفته در جاده چالوس

عصر خودرو- پلیس راهور ناجا اعلام کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه (۲۶فروردین) از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع است و در صورت اعلام ماموران پلیس راه، تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران بصورت یکطرفه خواهد بود.

جزئیات نحوه ترددهای پایان هفته در جاده چالوس
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از ایرنا، بر اساس اعلام روز پنجشنبه پلیس راهور ناجا، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و نیز تردد کلیه تریلرها از محور چالوس کماکان ممنوع است.

  در محور هراز نیز، تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 صبح تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه 25 و 26 فروردین ممنوع می باشد.

  تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 22 روز جمعه 26 فروردین از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 16 تا 22 همان روز در صورت اعلام مامورین مستقر در محل، از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) بصورت یک طرفه خواهد بود.

  طبق اعلام پلیس راهور،‌اجرای این محدودیت ها منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت ها لغو می شود.

  همچنین تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 24 فروردین تا ساعت 6 روز شنبه 27 فروردین از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع می‌باشد.

  تبصره- تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط