فونیکسریمکسبهتام

ترافیک در محورهای چالوس و فیروزکوه

جزئیات یک‌طرفه شدن هراز و کندوان‌

عصر خودرو- معاون مرکز مدیریت راه‌ها گفت: دوربین‌‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک نیمه‌سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده گیلاوند و ترافیک سنگین در کندوان مسیر جنوب به شمال بین نساء تا سه راه دیزین و محدوده تونل کندوان و سیاه‌بیشه نشان می‌دهد.

جزئیات یک‌طرفه شدن هراز و کندوان‌
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از فارس، مهدی مخبر درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌ی کشور اظهار داشت: بر اساس اطلاعات بیش از 2323 دستگاه سامانه ترددشمار برخط‌ و 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

  *‌ آخرین جزئیات یک‌طرفه شدن هراز و کندوان تا چهارم اردیبهشت‌

  ‌وی گفت: تردد موتور سیکلت تا ساعت 06:00 روز شنبه مورخ 1401/02/03 در محورهای کرج – چالوس‌، هراز‌، فیروزکوه و محور تهران –  سمنان– مشهد و بالعکس ممنوع ‌است.

  معاون مرکز مدیریت راه‌ها افزود: در محور کندوان ‌تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13:00 تا 24:00 امروز از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است، در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16:00 تا 24:00 امروز‌ از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

  مخبر اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13:00 تا 24:00 روزهای جمعه و شنبه پیشِ رو از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16:00 تا 24:00 روزهای جمعه و شنبه از مرزن آباد به سمت کرج و تهران بصورت یک طرفه خواهد بود.

  ‌وی بیان کرد: در محور هراز ‌تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:00 تا 22:00 روزهای جمعه و شنبه پیشِ رو از رودهن به سمت آمل ممنوع است و از ساعت 16:00 تا 22:00 روزهای جمعه و شنبه ‌‌در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه خواهد بود.

  معاون مرکز مدیریت راه‌ها بیان داشت: در محور کندوان‌ تردد انواع تریلر‌، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

  مخبر افزود: در هراز تردد‌ کامیون‌ها و کامیونت‌ها غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت‌ 06:00 تا 24:00 امروز و 2 روز آینده‌ ممنوع است.

  *‌ افزایش ترافیک راه‌‌ها

  وی بیان کرد: کل تردد جاده‌ای در شبانه ‌روز گذشته‌ براساس آخرین اطلاعات حاصل از‌ رصد‌‌ تعداد‌ 2463 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری نسبت به روز قبل  0.7 درصد افزایش را نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 15.4 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

  * 11 جاده به دلیل کاهش ایمنی در مسیر مسدود است‌

  معاون مرکز مدیریت راه‌ها درباره آخرین وضعیت انسداد جاده‌‌های کشور یادآور شد: در حال حاضر محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، جاده فرعی شمشک-دیزین، ‌محور شهداد-نهبندان، محور خرم‌آباد-پل دختر و جاده‌سی‌سخت-پادنا به دلیل نبود ایمنی کافی در مسیر مسدود ‌است.

  مخبر ادامه دا‌د: همچنین جاده پونل-خلخال، جاده وازک - بلده، محور هشتگرد - طالقان، محور لاسم - ارجمند در استان مازندران،‌ محور میل نادر  - سفیدآبه واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان‌ و محور ریگان - ایرانشهر‌‌‌‌ تا اطلاع بعدی مسدود است.

  * ترافیک نیمه‌سنگین در برخی مقاطع‌ آزادراه کرج - قزوین

  وی درباره وضعیت ترافیکی محورهای تهرا‌ن-شمال‌ تصریح کرد: دوربین‌‌های نظارت تصویری در حال حاضر‌‌‌‌ تردد روان در مسیر رفت و برگشت‌‌‌‌‌‌ محور‌‌ هراز‌ و آزادراه قزوین-رشت و آزادراه تهران-شمال نشان می‌دهد.‌

  معاون مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: دوربین‌‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک نیمه‌سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده گیلاوند و ترافیک سنگین در کندوان مسیر جنوب به شمال بین نساء تا سه راه دیزین و محدوده تونل کندوان و سیاه‌بیشه نشان می‌دهد.

  مخبر درباره وضعیت ترافیکی دیگر جاده‌های کشور اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج - قزوین محدوده های مهرشهر‌، حصارک و گلدشت داریم.

  ‌وی درباره وضعیت جوی جاده‌ها ‌‌گفت: در حال حاضر در جاده‌‌های کشور بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

  * 3 جاده پرتردد کشور در شبانه‌روز گذشته ‌

  معاون مرکز مدیریت راه‌ها تصریح کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد در آزادراه‌ کرج-قزوین با 152 هزار تردد، آزادراه‌ تهران-کرج با 134 هزار تردد و آزادراه کرج‌-تهران با 133 هزار تردد، ثبت شد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط