خودروسازی ایلیاریمکس

آخرین قیمت تیبا، پژو و پراید

دنا ۵۰۷ میلیون تومان شد

عصر خودرو- نوسان قیمت خودرو در بازار کشور ادامه‌دار است. کارشناسان معتقدندبازار کشور در رکود است و خرید و فروش خودرو صورت نمی‌گیرد.

دنا ۵۰۷ میلیون تومان شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از تجارت نیوز، قیمت خودرو صفر داخلی در روز 21 اردیبهشت 1401 با توجه به آمارها و قیمت روزانه سایت دیوار با تغییراتی همراه است.

  قیمت خودرو صفر داخلی امروز 21 اردیبهشت 1401 در بازار ایران به شرح زیر است:

  خودروی پراید 111 دو میلیون تومان نسبت به روز گذشته افزایش قیمت داشت و به 208 میلیون تومان رسید.پراید 131 نیز به قیمت 176 میلیون تومان رسید.

  خودروی دنا پلاس اتوماتیک مدل 1401 چهار میلیون نسبت به روز گذشته افزایش قیمت داشت. این خودرو هم‌اکنون در قیمت 507 میلیون تومان در بازار خودروی کشور موجود است. اما دنا معمولی 1401 به 386 میلیون تومان رسید.

  قیمت خودروهای پرطرفدار

  نرخ خودرو تیبا هاچ بک پلاس به 214 میلیون تومان رسید.

  پژو 206 تیپ دو به قیمت 315 میلیون رسید. پژو 206 تیپ پنج در بازار کشور به 355 میلیون تومان رسید.

  خودرو پژو پارس اتوماتیک نیز با دو میلیون تومان کاهش قیمت به 443 میلیون تومان رسید.

  اما خودروی تارا اتوماتیک به قیمت 590 میلیون تومان رسید.

  پیش‌بینی قیمت خودرو در روزهای آینده

  عماد جعفری، کارشناس صنعت خودرو گفت: در حال حاضر بازار در رکود قرار دارد قیمت خودروها را بالا اعلام می‌شود. اما نکته قابل توجه این است که در بازار خرید و فروشی صورت نمی‌گیرد. دلیل بالا رفتن قیمت‌ها این است که فروشندگان عجله‌ای برای فروش خودروها ندارند و قیمت‌ها را بالا اعلام می‌کنند.

  او توضیح داد: در حال حاضر نیز عرضه به بازار نیز کاملا محدود است و این یکی از عوامل تاثیرگذار در افزایش قیمت‌ها است. به نظر نمی‌رسد فروش خودرو در سامانه متمرکز تاثیری در افزایش قیمت‌ها داشته باشد.

  برچسب ها
  کرمان موتور