خودروسازی ایلیاریمکس

چهارمین نمایشگاه خودرو تهران (۲۷)

بابک وطن خواه مدیر عامل شرکت مکث موتور: کم سود ترین تسهیلات بانکی برای خرید کلوت

عصر خودرو- در بازدید مدیرعامل بانک تجارت از سالن ماموت در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران، توافقی در راستای اعطا تسهیلات بانکی از سوی بانک تجارت برای خریداران مکث موتور صورت گرفت.

بابک وطن خواه مدیر عامل شرکت مکث موتور: کم سود ترین تسهیلات بانکی برای خرید کلوت
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۶:۰۰
  • بابک وطن خواه مدیر عامل شرکت مکث موتور: کم سود ترین تسهیلات بانکی برای خرید کلوت
  • شرکت مکث موتور
  • بابک وطن خواه

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»،  بابک وطن خواه مدیر عامل شرکت مکث موتور عنوان کرد: تسهیلات بانکی با سود 18 درصد با اقساط 24 و 36 ماهه که در این تفاهم نامه برای خردید کلوت توافق شده، کمترین سود بانکی برای خرید خودرو در بین تمامی شرکت های ارائه دهنده خودرو به روش اقساطی است.

مدیر عامل بانک تجارت در ادامه صحبت های مدیرعامل مکث موتور افزود: گروه ماموت را به عنوان یک شریک استراتژیک می دانیم. وی در ادامه با یاد کردن از موسس گروه صنعتی ماموت زنده یاد فردوس پدر عنوان کرد: تلاش های فراوانی در این حوزه توسط این شرکت صورت گرفته و امید است که رهروان مسیر آن مرد بزرگ بتوانند پرچم این صنعت را همانند گذشته برافراشته نگه دارند.

پیکاپ کلوت قدرتمند ترین پیکاپ تولیدی بازار ایران است که از یک موتور 2.4 لیتری بهره می‌برد. نسخه دستی این خودرو با گیربکس 5 سرعته دستی در بازار حضور دارد و نسخه گیربکس اتوماتیک این خودرو نیز در روز نخست نمایشگاه خودرو رونمایی شد.

مشتریان به زودی می توانند از این تسهیلات اعتباری برای خرید خودرو کلوت استفاده کنند. اطلاعیه های این تسهیلات به زودی از طریق سایت مکث موتور اعلام می شود. همچنین متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت مکث موتور به نشانی https://www.maxmotorco.com/ مراجعه کنند و یا از طریق اینستاگرام به نشانی maxmotorcompany اخبار این شرکت را دنبال کنند.

 

 

برچسب ها
کرمان موتور
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط بیشتر