خودروسازی ایلیاریمکس

سرپرست ستاد معاینه فنی خودروهای تهران منصوب شد

عصر خودرو- شهردار تهران بنابر پیشنهاد معاون حمل ونقل وترافیک طی حکمی سیدرضا مفیدی را به عنوان سرپرست ستاد معاینه فنی خودروهای تهران منصوب کرد.

سرپرست ستاد معاینه فنی خودروهای تهران منصوب شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از فارس، شهردار تهران بنابر پیشنهاد معاون حمل ونقل وترافیک طی حکمی سیدرضا مفیدی را به عنوان سرپرست ستاد معاینه فنی خودروهای تهران منصوب کرد.

  در ابتدای مراسم تودیع و معارفه ستاد معاینه فنی خودروهای تهران، معاون شهردار ضمن تکریم از زحمات و تمجید از حسن اخلاق و تخصص حسین مقدم مدیرعامل پیشین اظهار داشت: مسئولیت هایی که به مدیران واگذار می شود بدون تردید با توجه به حجم کاری و میزان استرس و پاسخگویی از منظر دنیوی هیچ گونه توجیهی نداشته و تنها دارای اجر اخروی است.

  وی در ادامه افزود: خوشبختانه در گذشته بنابر تلاش همکاران ستاد معاینه فنی ریل گذاری صحیحی در خصوص استاندارد سازی، ساماندهی و ایجاد وحدت رویه با سایر مراکز معاینه فنی کشور صورت پذیرفته که در حال حاضر این فرایند نیازمند تکمیل وتحول راهبردی است.

  وی گفت: تحولات در برخی از برنامه های راهبردی نظیر غیرمتمرکز کردن خدمات، ساده سازی و خصوصی سازی مورد انتظاراست به نحوی که ستاد معاینه فنی با شفافیت در جایگاه نظارت بتواند موجب تسهیل در ارائه خدمات بگردد.اطمینان دارم مهندس مفیدی با عنایت به تخصص و تجربیات ارزشمند در حوزه صنعت خودرو خواهند توانست با مشارکت همکاران ستاد معاینه فنی این اهداف تبیین شده را تحقق داده و  از ایشان شاهد عملکرد خوب و بازده مثبتی خواهیم بود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط