خودروسازی ایلیاریمکس

هزینه اسکورت ماشین عروس چقدر تمام می‌شود؟

اجاره ماشین عروس لاکچری شد

اجاره مازراتی نصف قیمت پراید ۱۳۹۷

عصر خودرو- این روزها اجاره ماشین عروس و گل آرایی آن در شب‌های عروسی به اقدامی تشریفاتی بدل شده است و نرخ‌های بالای اجاره ماشین عروس، گل‌آرایی و حتی در برخی موارد کرایه اسکورت ماشین عروس، شهروندان را در انجام این کار ناتوان کرده است.

اجاره ماشین عروس لاکچری شد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از خبرآنلاین، گل‌آرایی ماشین عروس رسمی به نسبت نوپا در ایران به حساب می‌آید که با نرخ‌های نجومی گل‌آرایی و اجاره خودرو به نظر نمی‌رسد برای مدت بیشتری دوام آورد.

  در سال‌های اخیر دامنه خودروهای اجاره‌ای با توجه به تحریم‌ها محدودتر شده است و در عین حال نرخ‌های اجاره ماشین‌های عروسی سر به فلک کشیده است؛ در سال 1397 هزینه اجاره خودروهای ب‌ام‌و از 800 هزار تومان تا 2 میلیون و 500 هزار تومان متغیر بوده است اما امروزه هزینه اجاره خودروهای این برند از 3 میلیون تومان تا 8 میلیون و 500 هزار تومان متغیر است.

  بررسی‌ها حاکی از آن است که این روزها اجاره خودروهای ایتالیایی در بازار به نسبت کاری غیر ممکن است؛ اجاره خودرو مازراتی گرن توریسمو روزانه از 15 میلیون تومان آغاز می‌شود و این رقم بیش از نصف قیمت خودروپراید 111 در سال 1397 است.

  هزینه اجاره خودروهای پورشه نیز در سال‌های اخیر سر به فلک کشیده است به طوری که اجاره روزانه پورشه ماکان مدل 2017 بدون راننده 10 میلیون و 800 هزار تومان و با راننده 9 میلیون و 500 هزار تومان است.

  بررسی ها حاکی از آن است که نرخ اجاره خودروهای مرسدس بنز روزانه 2 میلیون تا 6 میلیون تومان است؛ هزینه اجاره روزانه بنز S500 با راننده این روزها 5 میلیون و 590 هزار تومان است و هزینه اجاره روزانه این خودرو بدون راننده 6 میلیون و 150 هزار تومان است.

  هزینه اجاره روزانه خودروهای تویوتا برای شب عروسی نیز این روزها سر به فلک کشیده است به طوری که خودروهای این برند در بازه قیمتی 890 هزار تومان تا 6 میلیون و 480 هزار تومان اجاره می‌شوند.

  خودروهای چینی نیز به بازار اجاره راه پیدا کردند
  هم زمان با اوج گرفتن قیمت‌ها در بازار خودروهای چینی این خودروها به بازار اجاره راه پیدا کردند؛ هزینه اجاره خودروهای چینی برای شب‌های عروسی روزانه از 600 هزار تا یک میلیون تومان متغیر است.

  هزینه اجاره روزانه خودرو ام وی ام 550 برای شب‌های عروسی 890 هزار تومان است و هزینه اجاره چری تیگو 7 برای شب‌های عروسی نیز یک میلیون و 380 هزار تومان است.

  هزینه اجاره خودروهای کلاسیک چقدر است؟
  هزینه اجاره خودروهای کلاسیک نیز این روزها سر به فلک کشیده است به طوری که هزینه اجاره شورلت مدل 1956 روزانه 3 میلیون و 760 هزار تومان است و مدل 1977 این خودرو نیز این روزها 3 میلیون و 790 هزار تومان اجاره می‌رود.

  اجاره ماشین عروس اقدامی لاکچری شد/ اجاره مازراتی نصف قیمت پراید 1397

  بادیگارد ساعتی 85 هزار تومان
  بادیگارد نیز این روزها به اقدامی تشریفاتی برای شب‌های عروسی افزوده شده است؛ بررسی ها حاکی از آن است که هزینه استخدام بادیگارد برای 10 ساعت در روز 850 هزار تومان است.

  گران‌تر بودن گل‌آرایی از اجاره ماشین عروس
  بررسی ها حاکی از آن است که پکیج‌های گل‌آرایی ماشین‌های عروسی این روزها از 2 میلیون و 950 تا 6 میلیون و 250 هزار تومان متغیر است.

  در این بین گویا هزینه دسته گل عروسی نیز به طور جداگانه محاسبه می‌شود و از 750 تا یک میلیون و 500 هزار تومان متغیر است.

  هزینه اجاره اسکورت ماشین عروس چقدر است؟
  اسکورت ماشین عروس، یکی از آپشن هایی است که به تازگی وارد برگزاری عروسی ها شده است و هنوز به دلیل تازگی خود، بسیاری از افراد، با آن آشنا نیستند. در اسکورت عروسی شما افرادی را می بینید که دور تا دور ماشین عروس قرار گرفته اند و نقش محافظتی دارند. هر چند که اصل این کار، برای محافظت نیست و بیشتر جنبه تشریفاتی دارد اما ظاهر قضیه، این را به بینندگان می رساند.

  هزینه اسکورت عروسی بستگی به ساعت هایی که خودرو اجاره داده می‌شود دارد. معمولا 10 ساعت، خودروها اجاره داده می شوند و اگر بیشتر از این ساعت باشد، به ازای هر ساعت باید، هزینه جداگانه ای پرداخت شود.

  بررسی ها حاکی از آن است که هزینه اجاره هر موتورسیکلت برای اسکورت ماشین عروس از یک میلیون و 800 هزار تومان آغاز می‌شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۵۸۸
    • خودرو امروز ۵۸۷
    • خودرو امروز ۵۸۶
    • خودرو امروز ۵۸۵
    • خودرو امروز ۵۸۴
    • خودرو امروز ۵۸۳
    • خودرو امروز ۵۸۲
    • خودرو امروز ۵۸۱
    • خودرو امروز ۵۸۰
    آخرین بروزرسانی ۸ روز پیش
    آرشیو