فونیکسریمکسبهتام

مدیرعامل تاکسی‌رانی در حاشیه نمایشگاه شهر هوشمند اعلام کرد

نوسازی ۱۰ هزار تاکسی با سورن پلاس دوگانه‌سوز

عصر خودرو- مدیرعامل اتحادیه تاکسی‌رانی‌های شهری کشور از نوسازی ۱۰هزار دستگاه تاکسی با محصول سورن پلاس دوگانه سوز گروه صنعتی ایران خودرو در سال جاری خبر داد.

نوسازی ۱۰ هزار تاکسی با سورن پلاس دوگانه‌سوز
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایکوپرس، مرتضی ضامنی، در حاشیه افتتاح نمایشگاه شهر هوشمند در مصلای تهران، با اشاره به سابقه تامین خودروهای ناوگان تاکسی‌رانی توسط ایران خودرو گفت: این خودروساز بخش اصلی نیازمندی‌های تاکسی‌رانی را تامین می‌کند.
  وی با اشاره به برخی مشکلات و موانع در همکاری با ایران خودرو در زمینه قیمت محصولات، گفت: با وجود این‌که روند تعامل دچار چالش شده بود، با رایزنی‌های صورت گرفته، همکاری دو جانبه در سال جاری با قوت بیش‌تری ادامه خواهد داشت.
  مدیرعامل اتحادیه تاکسی‌رانی‌های شهری کشور افزود: با نظر مساعد مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، امسال طرح نوسازی 10هزار تاکسی در سطح کشور اجرا خواهد شد که با این کار شاهد بهبود کیفیت خدمات به شهروندان خواهیم بود.
  وی خواستار افزایش سطح خدمات پس از فروش به تاکسی‌داران شد و گفت: همان‌طور که شاهد افزایش کیفیت در محصولات هستیم، انتظار این است که سطح خدمات نیز به قشر تاکسی‌‌داران افزایش یابد.
  گفتنی است، در این نمایشگاه، احمد وحیدی، وزیر کشور از محصول سورن دوگانه سوز که برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در نظر گرفته شده بازدید کرد.
  سومین نمایشگاه شهر هوشمند با حضور 230 سازمان، شرکت دانش بنیان و استارت‌آپ از 12 تا 14 تیرماه در مصلای امام خمینی (ره) برپاست.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط